lskat - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: %1 won to nil. Congratulations!
bg: %1 спечели на нула. Поздравления!

en: Player 2 - %1 won
bg: Играч 2 (%1) спечели

en: Enter debug level
bg: Стартиране в режим на трасиране

en: Clears the all time statistics which is kept in all sessions.
bg: Изчистване на статистиката за всички времена, която се пази за всички сесии.

en: Quits the program.
bg: Излиза от програмата.

en: Chooses which player begins the next game.
bg: Смяна на започващия играч за следващата игра.

en: Choose how the cards should look.
bg: Настройване на колодата от карти.

en: Do you really want to clear the all time statistical data?
bg: Сигурни ли сте, че искате статистиката за всички времена да бъде изчистена?

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NameDialog)
en: Configure Names
bg: Настройване на имената

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Player 1:
bg: Играч 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Player 2:
bg: Играч 2:
