lskat - en to et translation catalogue (75 entries)

[ctx: Default player name]
en: Alice
et: Mari

[ctx: Default player name]
en: Bob
et: Jüri

en: no valid card
et: pole sobiv kaart

en: unknown
et: tundmatu

[ctx: suite name]
en: Clubs
et: Risti

[ctx: suite name]
en: Spades
et: Poti

[ctx: suite name]
en: Hearts
et: Ärtu

[ctx: suite name]
en: Diamonds
et: Ruutu

[ctx: trump name]
en: Grand
et: Trump

[ctx: card name]
en: Ace
et: äss

[ctx: card name]
en: King
et: kuningas

[ctx: card name]
en: Queen
et: emand

[ctx: card name]
en: Jack
et: soldat

[ctx: card name]
en: Ten
et: kümme

[ctx: card name]
en: Nine
et: üheksa

[ctx: card name]
en: Eight
et: kaheksa

[ctx: card name]
en: Seven
et: seitse

[ctx: eg jack of clubs]
en: %1 of %2
et: %2 %1

[ctx: Title of the game - line 1]
en: Lieutenant Skat
et: Leitnant Skat

[ctx: Resulting score of a game with no point]
en: no point
et: null punkti

[ctx: Resulting score of a game between 1 and 4]
en: %1 point | %1 points
et[0]: %1 punkt
et[1]: %1 punkti

en: Game was ended - no winner
et: Mäng lõpetati - võitjat pole

en: Game is drawn
et: Mäng jäi viiki

en: Player 1 - %1 won
et: Mängija 1 - %1 võitis

en: %1 won with 90 points. Super!
et: %1 võitis 90 punktiga. Vinge!

en: %1 won to nil. Congratulations!
et: %1 võitis. Õnnitlused!

en: Player 2 - %1 won
et: Mängija 2 - %1 võitis

en: Game ended
et: Mäng lõpetati

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
et: &Mäng

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: LSkat: A desktop card game
et: LSkat: töölaua kaardimäng

en: (c) 1995-2007, Martin Heni
et: (c) 1995-2007: Martin Heni

en: Game design and code
et: Mängu kujundus ja kood

en: Graphics
et: Graafika

en: Code Improvements
et: Koodiparandused

en: Enter debug level
et: Silumistase

en: Skip intro animation
et: Sisejuhatava animatsiooni vahelejätmine

en: Run game in demo (autoplay) mode
et: Näidismängu käivitamine

en: Installation error: No theme list found.
et: Paigaldamisviga: teemade nimekirja ei leitud.

en: Installation error: Theme file error.
et: Paigaldamisviga: teemafaili viga.

en: Welcome to Skat! Please start a new game.
et: Tere tulemast mängima skatti! Palun käivita uus mäng.

en: Game Over. Please start a new game.
et: Mäng on läbi. Palun käivita uus mäng.

[ctx: Player name and number]
en: Next move for %1 (player %2)
et: Järgmisena käib %1 (mängija %2)

en: Clears the all time statistics which is kept in all sessions.
et: Puhastab mängu ajaloo statistika.

en: Ends a currently played game. No winner will be declared.
et: Käimasoleva mängu lõpetamine. Võitja jääb välja selgitamata.

en: Quits the program.
et: Väljub programmist

en: Starting Player
et: Mängu alustab

en: Changing starting player...
et: Mängu alustaja vahetamine...

en: Chooses which player begins the next game.
et: Valib järgmist mängu alustava mängija.

en: Player &1
et: &1. mängija

en: Player &2
et: &2. mängija

en: Player &1 Played By
et: &1. mängija

en: Changing who plays player 1...
et: 1. mängija vahetamine...

en: Changing who plays player 1.
et: 1. mängija vahetamine.

en: &Mouse
et: Hii&r

en: &Computer
et: &Arvuti

en: Player &2 Played By
et: &2. mängija

en: Changing who plays player 2...
et: 2. mängija vahetamine...

en: Changing who plays player 2.
et: 2. mängija vahetamine.

en: &Theme
et: &Teema

en: Changing theme...
et: Teema muutmine...

en: Changing theme.
et: Teema muutmine.

en: Select &Card Deck...
et: K&aardipaki valimine...

en: Configure card decks...
et: Kaardipaki seadistamine...

en: Choose how the cards should look.
et: Valib kaardipaki välimuse.

en: &Change Player Names...
et: &Mängijate nimede muutmine...

en: Do you really want to clear the all time statistical data?
et: Kas tõesti soovid kogu mängu ajaloo statistika kustutada?

en: Dealing cards...
et: Kaartide jagamine...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NameDialog)
en: Configure Names
et: Nimede seadistamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Player Names
et: Mängijate nimed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Player 1:
et: 1. mängija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Player 2:
et: 2. mängija:

[ctx: Score in score widget]
en: Score: %1
et: Punktisumma: %1

[ctx: Won and overall games in score widget]
en: Games: %1 / %2
et: Mängud: %1 / %2
