lskat - en to eu translation catalogue (73 entries)

en: no valid card
eu: ez da baliozko karta bat

en: unknown
eu: ezezaguna

[ctx: suite name]
en: Clubs
eu: Hirusta

[ctx: suite name]
en: Spades
eu: Pika

[ctx: suite name]
en: Hearts
eu: Bihotza

[ctx: suite name]
en: Diamonds
eu: Diamantea

[ctx: trump name]
en: Grand
eu: Bikain

[ctx: card name]
en: Ace
eu: Batekoa

[ctx: card name]
en: King
eu: Erregea

[ctx: card name]
en: Queen
eu: Erregina

[ctx: card name]
en: Jack
eu: Txanka

[ctx: card name]
en: Ten
eu: Hamarrekoa

[ctx: card name]
en: Nine
eu: Bederatzikoa

[ctx: card name]
en: Eight
eu: Zortzikoa

[ctx: card name]
en: Seven
eu: Zazpikoa

[ctx: eg jack of clubs]
en: %1 of %2
eu: %1 - %2

[ctx: Title of the game - line 1]
en: Lieutenant Skat
eu: Skat tenientea

[ctx: Title of the game - line 2]
en: for
eu: honentzat

[ctx: Resulting score of a game with no point]
en: no point
eu: punturik ez

[ctx: Resulting score of a game between 1 and 4]
en: %1 point | %1 points
eu[0]: %1 puntu
eu[1]: %1 puntu

en: Game was ended - no winner
eu: Jokoa amaitu da - irabazlerik ez

en: Game is drawn
eu: Berdinketa

en: Player 1 - %1 won
eu: 1 jokalaria - %1 irabazle

en: %1 won with 90 points. Super!
eu: %1(e)k 90 puntuekin irabazi du. Ederki!

en: %1 won to nil. Congratulations!
eu: %1-(e)k hutsean utzita irabazi du. Zorionak!

en: Player 2 - %1 won
eu: 2 jokalaria . %1 irabazle

en: Game ended
eu: Jokoa amaitu da

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
eu: &Jokoa

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
eu: E&zarpenak

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eu: Tresna-barra nagusia

en: LSkat: A desktop card game
eu: LSkat: mahaigaineko karta-joko bat

en: Game design and code
eu: Jokoaren diseinueta eta kodea

en: Graphics
eu: Grafikoak

en: Code Improvements
eu: Kodearen hobekuntza

en: Enter debug level
eu: Sartu arazketa-maila

en: Skip intro animation
eu: Saltatu harrerako animazioa

en: Run game in demo (autoplay) mode
eu: Exekutatu jokoa probako moduan (joko automatikoa)

en: Installation error: No theme list found.
eu: Instalazioko errorea: gaien zerrenda ez da aurkitu.

en: Installation error: Theme file error.
eu: Instalazioko errorea: errorea gaiaren fitxategian.

en: Welcome to Skat! Please start a new game.
eu: Ongietorri Skat-era! Hasi joko berri bat.

en: Game Over. Please start a new game.
eu: Jokoa amaitu da. Hasi joko berri bat.

[ctx: Player name and number]
en: Next move for %1 (player %2)
eu: %1(r)en hurrengo mugimendua (%2. jokalaria)

en: Clears the all time statistics which is kept in all sessions.
eu: Sesio guztietan gordetako estatistika guztiak garbitzen ditu.

en: Ends a currently played game. No winner will be declared.
eu: Jokatzen ari den joko bat amaitzen du. Ez da irabazlerik egongo.

en: Quits the program.
eu: Programa ixten du.

en: Starting Player
eu: Hasierako jokalaria

en: Changing starting player...
eu: Hasierako jokalaria aldatzen...

en: Chooses which player begins the next game.
eu: Hurrengo jokoa zein jokalarik hasiko duen hautatzen du.

en: Player &1
eu: &1. jokalaria

en: Player &2
eu: &2. jokalaria

en: Player &1 Played By
eu: &1. jokalariaren kontrola:

en: Changing who plays player 1...
eu: 1. jokalaria nork kontrolatzen duen aldatzen...

en: Changing who plays player 1.
eu: 1. jokalaria nork jokatzen duen aldatzen.

en: &Mouse
eu: &Sagua

en: &Computer
eu: &Ordenagailua

en: Player &2 Played By
eu: &2. jokalariaren kontrola:

en: Changing who plays player 2...
eu: 2. jokalaria nork kontrolatzen duen aldatzen...

en: Changing who plays player 2.
eu: 2. jokalaria nork jokatzen duen aldatzen.

en: &Theme
eu: &Gaia

en: Changing theme...
eu: Gaia aldatzea...

en: Changing theme.
eu: Gaia aldatzea.

en: Select &Card Deck...
eu: Hautatu &karta-sorta...

en: Configure card decks...
eu: Konfiguratu karta-sortak...

en: Choose how the cards should look.
eu: Hautatu karten itxura.

en: &Change Player Names...
eu: &Aldatu jokalarien izenak...

en: Do you really want to clear the all time statistical data?
eu: Ziur zaude estatistika guztiak garbitu nahi dituzula?

en: Dealing cards...
eu: Kartak banatzen...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NameDialog)
en: Configure Names
eu: Konfiguratu izenak

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Player Names
eu: Jokalarien izenak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Player 1:
eu: 1. jokalaria:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Player 2:
eu: 2. jokalaria:

[ctx: Score in score widget]
en: Score: %1
eu: Puntuazioa: %1

[ctx: Won and overall games in score widget]
en: Games: %1 / %2
eu: Jokoak: %1 / %2
