lskat - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Player 2 - %1 won
he: שחקן 2 - %1 ניצח

en: Enter debug level
he: היכנס לרמת ניפוי באגים

en: Clears the all time statistics which is kept in all sessions.
he: ניקוי הסטטיסטיקה לגבי זמנים הנשמרת עבור כל ההפעלות.

en: Quits the program.
he: יציאה מהתוכנית.

en: Starting Player
he: השחקן המתחיל

en: Changing starting player...
he: שינוי השחקן שיתחיל...

en: Chooses which player begins the next game.
he: בחירת השחקן שיתחיל את המשחק הבא.

en: Player &1
he: שחקן &1

en: Player &2
he: שחקן &2

en: Player &1 Played By
he: שחקן &1 משוחק על ידי

en: Changing who plays player 1...
he: שינוי השחקן אשר ישחק את שחקן 1.

en: &Computer
he: &מחשב

en: Player &2 Played By
he: שחקן &2 משוחק על ידי

en: Changing who plays player 2...
he: שינוי השחקן אשר ישחק את שחקן 2.

en: Select &Card Deck...
he: בחירת &חפיסת קלפים...

en: Configure card decks...
he: הגדרות חפיסות קלפים...

en: Choose how the cards should look.
he: בחירה המראה של הקלפים.

en: Do you really want to clear the all time statistical data?
he: האם אתה בטוח שברצונך לנקות את כל הנתונים הסטטיסטיים לגבי זמנים?

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NameDialog)
en: Configure Names
he: הגדרות שמות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Player 1:
he: שחקן 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Player 2:
he: שחקן 2:
