lskat - en to km translation catalogue (73 entries)

en: no valid card
km: គ្មាន​បៀ​ត្រឹមត្រូវ

en: unknown
km: មិន​ស្គាល់

[ctx: suite name]
en: Clubs
km: ជួង

[ctx: suite name]
en: Spades
km: ប៊ិក

[ctx: suite name]
en: Hearts
km: កឺ

[ctx: suite name]
en: Diamonds
km: ការ៉ូ

[ctx: trump name]
en: Grand
km: ឈ្នះ

[ctx: card name]
en: Ace
km: សន្លឹក​អាត់

[ctx: card name]
en: King
km: សន្លឹក​កញ្ចាស់

[ctx: card name]
en: Queen
km: សន្លឹក​ក្រមុំ

[ctx: card name]
en: Jack
km: សន្លឹក​កាតឹប

[ctx: card name]
en: Ten
km: ១០

[ctx: card name]
en: Nine
km: ៩

[ctx: card name]
en: Eight
km: ៨

[ctx: card name]
en: Seven
km: ៧

[ctx: eg jack of clubs]
en: %1 of %2
km: %1 នៃ %2

[ctx: Title of the game - line 2]
en: for
km: សម្រាប់

[ctx: Resulting score of a game with no point]
en: no point
km: គ្មាន​ពិន្ទុ

[ctx: Resulting score of a game between 1 and 4]
en: %1 point | %1 points
km[0]: %1 ពិន្ទុ

en: Game was ended - no winner
km: ល្បែង​ត្រូវ​បញ្ចប់​ - គ្មាន​អ្នក​ឈ្នះ

en: Game is drawn
km: ល្បែង​ស្មើគ្នា​

en: Player 1 - %1 won
km: អ្នក​លេង ១ - %1 បាន​ឈ្នះ

en: %1 won with 90 points. Super!
km: ល្អណាស់ ! %1 ឈ្នះ​ដោយ​បាន​ពិន្ទុ ៩០ ។

en: %1 won to nil. Congratulations!
km: អប​អរ​សាទរ​! %1 បាន​ឈ្នះ​ទល់​នឹង​សូន្យ ។

en: Player 2 - %1 won
km: អ្នក​លេង ២ - %1 ឈ្នះ

en: Game ended
km: ល្បែង​បាន​បញ្ចប់

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
km: ល្បែង

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
km: ការ​កំណត់

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍​មេ

en: LSkat: A desktop card game
km: LSkat ៖ ល្បែង​បៀ​ផ្ទៃតុ

en: (c) 1995-2007, Martin Heni
km: រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ ១៩៩៥-២០០៧ ដោយ Martin Heni

en: Game design and code
km: កូដ និង​ការ​រចនាល្បែង

en: Graphics
km: ក្រាហ្វិក

en: Code Improvements
km: កា​រកែសម្អ​កូដ

en: Enter debug level
km: បញ្ចូល​កម្រិត​បំបាត់​កំហុស

en: Skip intro animation
km: រំលង​ចលនា​សេចក្ដី​ណែនាំ

en: Run game in demo (autoplay) mode
km: រត់​ល្បែង​​ជា​របៀប​​​បង្ហាញ​សាកល្បង (លេង​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ)

en: Installation error: No theme list found.
km: កំហុស​ដំឡើង ៖ រក​មិន​ឃើញ​ស្បែកទេ ។

en: Installation error: Theme file error.
km: កំហុស​ដំឡើង ៖ កំហុស​ឯកសារ​ស្បែក ។

en: Welcome to Skat! Please start a new game.
km: សូម​ស្វាគមន៍​មក​កាន់​ Skat! សូម​ចាប់​ផ្ដើម​ល្បែង​ថ្មី ។

en: Game Over. Please start a new game.
km: ល្បែង​ចប់​ហើយ ។ សូម​ចាប់ផ្ដើម​ល្បែង​ថ្មី ។

[ctx: Player name and number]
en: Next move for %1 (player %2)
km: ផ្លាស់ទី​បន្ទាប់​សម្រាប់ %1 (អ្នក​លេង %2)

en: Clears the all time statistics which is kept in all sessions.
km: ជម្រះ​ស្ថិតិ​ពេលវេលា​ទាំង​អស់ ដែល​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក​ក្នុង​សម័យ​ទាំង​អស់ ។

en: Ends a currently played game. No winner will be declared.
km: បញ្ចប់​​ល្បែង​ដែល​បាន​លេង​បច្ចុប្បន្ន ។ គ្មាន​អ្នក​ឈ្នះ​នឹង​ត្រូវ​បាន​ប្រកាសទេ ។

en: Quits the program.
km: ចេញ​ពី​កម្មវិធី ។

en: Starting Player
km: អ្នក​លេង​ចាប់​ផ្ដើម​

en: Changing starting player...
km: កំពុង​ផ្លាស់ប្ដូរ​អ្នក​លេង​ចាប់​ផ្ដើម...

en: Chooses which player begins the next game.
km: ជ្រើស​អ្នក​លេង​មួយ​ណាដែលត្រូវ​ចាប់​ផ្ដើម​ល្បែង​បន្ទាប់ ។

en: Player &1
km: អ្នក​លេង ១

en: Player &2
km: អ្នក​លេង ២

en: Player &1 Played By
km: អ្នក​លេង ១ ត្រូវ​លេង​ដោយ

en: Changing who plays player 1...
km: កំពុង​ផ្លាស់​ប្ដូរ​នរណា​ត្រូវលេង​ជា​អ្នក​លេង​ទី ១...

en: Changing who plays player 1.
km: កំពុង​ផ្លាស់​ប្ដូរ​នរណា​ត្រូវ​លេង​ជា​អ្នក​លេង​ទី ១

en: &Mouse
km: កណ្តុរ

en: &Computer
km: កុំព្យូទ័រ

en: Player &2 Played By
km: អ្នក​លេង ២ ត្រូវ​​លេង​ដោយ

en: Changing who plays player 2...
km: កំពុង​ផ្លាស់​ប្ដូរ​នរណា​ត្រូវលេង​ជា​អ្នក​លេង​ទី ២...

en: Changing who plays player 2.
km: កំពុង​ផ្លាស់​ប្ដូរ​នរណា​ត្រូវ​លេង​ជា​អ្នក​លេង​ទី ២ ។

en: &Theme
km: ស្បែក

en: Changing theme...
km: ផ្លាស់​ប្ដូរ​ស្បែក...

en: Changing theme.
km: ផ្លាស់​ប្ដូរ​ស្បែក...

en: Select &Card Deck...
km: ជ្រើស​ហ៊ូបៀ

en: Configure card decks...
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ហ៊ូបៀ

en: Choose how the cards should look.
km: ជ្រើស​នូវ​វិធី​ដែល​បៀ​គួរ​បង្ហាញ ។

en: &Change Player Names...
km: ផ្លាស់ប្ដូរ​ឈ្មោះ​អ្នក​លេង...

en: Do you really want to clear the all time statistical data?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​ជម្រះ​ទិន្នន័យ​ស្ថិតិ​ពេល​វេលា​ទាំង​អស់​ឬទេ ?

en: Dealing cards...
km: កំពុង​ចែកបៀ...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NameDialog)
en: Configure Names
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ឈ្មោះ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Player Names
km: ឈ្មោះ​អ្នក​លេង

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Player 1:
km: អ្នក​លេង ១ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Player 2:
km: អ្នក​លេង ២ ៖

[ctx: Score in score widget]
en: Score: %1
km: ពិន្ទុ ៖ %1

[ctx: Won and overall games in score widget]
en: Games: %1 / %2
km: ល្បែង ៖ %1 / %2
