lskat - en to mai translation catalogue (11 entries)

[ctx: Default player name]
en: Alice
mai: एलाइस

en: unknown
mai: अज्ञात

[ctx: card name]
en: Jack
mai: जैक

[ctx: eg jack of clubs]
en: %1 of %2
mai: %1 क' %2

[ctx: Title of the game - line 2]
en: for
mai: क'लेल

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
mai: खेल (&G)

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
mai: जमावट (&S)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
mai: मुख्य अओजार पट्टी

en: Graphics
mai: आलेखी

en: Benjamin Meyer
mai: बेंजामिन मेयर

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Player Names
mai: खेलाड़ी क' नाम
