lskat - en to ne translation catalogue (63 entries)

[ctx: Default player name]
en: Alice
ne: एलाइस

[ctx: Default player name]
en: Bob
ne: बब

en: no valid card
ne: बैध कार्ड छैन

en: unknown
ne: अज्ञात

[ctx: suite name]
en: Clubs
ne: चिडी

[ctx: suite name]
en: Spades
ne: हुकुम

[ctx: suite name]
en: Hearts
ne: पाना

[ctx: suite name]
en: Diamonds
ne: ईँट

[ctx: trump name]
en: Grand
ne: ग्रान्ड

[ctx: card name]
en: Ace
ne: एक्का

[ctx: card name]
en: King
ne: बास्सा

[ctx: card name]
en: Queen
ne: मिस्सि

[ctx: card name]
en: Jack
ne: गुलाम

[ctx: card name]
en: Ten
ne: दहल

[ctx: card name]
en: Nine
ne: नहल

[ctx: card name]
en: Eight
ne: अठ्ठा

[ctx: card name]
en: Seven
ne: सत्ता

[ctx: eg jack of clubs]
en: %1 of %2
ne: %2 को %1

[ctx: Title of the game - line 1]
en: Lieutenant Skat
ne: लेफ्टिनेन्ट स्क्याट

[ctx: Title of the game - line 2]
en: for
ne: तपाईँका लागि

[ctx: Title of the game - line 3]
en: K D E
ne: केडीई

en: Game is drawn
ne: खेल बराबर भएको छ

en: %1 won with 90 points. Super!
ne: %1 ले ९० पोइन्टले विजयी भयो । राम्रो!

en: %1 won to nil. Congratulations!
ne: %1 ले शून्यमा जित्यो । बधाई छ!

en: Player 2 - %1 won
ne: खेलाडी 2 - %1 विजयी भयो

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
ne: खेल

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ne: सेटिङ

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ne: मुख्य उपकरणपट्टी

en: LSkat
ne: एल स्क्याट

en: (c) 1995-2007, Martin Heni
ne: (c) 1995-2007, मार्टिन हेनी

en: Martin Heni
ne: मार्टिन हेनी

en: Benjamin Meyer
ne: बेन्जामिन मेयर

en: Code Improvements
ne: सङ्केत सुधार

en: Enter debug level
ne: त्रुटि सच्याउने स्तर प्रविष्ट गर्नुहोस्

en: Skip intro animation
ne: परिचय एनिमेसन फड्काउनुहोस्

en: Run game in demo (autoplay) mode
ne: प्रदर्शन (स्वत: खेल्ने) मोडमा खेल खोल्नुहोस्

en: Installation error: Theme file error.
ne: स्थापना त्रुटि: विषयवस्तु फाइल त्रुटि ।

en: Welcome to Skat! Please start a new game.
ne: स्क्याटमा स्वागत छ! कृपया नयाँ खेल सुरु गर्नुहोस् ।

en: Game Over. Please start a new game.
ne: खेल समाप्त । कृपया नयाँ खेल सुरु गर्नुहोस् ।

[ctx: Player name and number]
en: Next move for %1 (player %2)
ne: %1 का लागि पछिल्लो चाल (खेलाडि %2)

en: Clears the all time statistics which is kept in all sessions.
ne: सबै सत्रमा राखिएका सबै समयका तथ्याङ्क खाली गर्छ ।

en: Quits the program.
ne: कार्यक्रम अन्त्य गर्छ ।

en: Starting Player
ne: सुरुको खेलाडी

en: Changing starting player...
ne: सुरुको खेलाडी परिवर्तन...

en: Chooses which player begins the next game.
ne: पछिल्लो खेल सुरुआत गर्ने खेलाडी रोज्दछ ।

en: Player &1
ne: खेलाडी १

en: Player &2
ne: खेलाडी २

en: Player &1 Played By
ne: खेलाडी १ यस अनुरुप खेल्यो

en: Changing who plays player 1...
ne: खेलाडी १ परिवर्तन गरिँदैछ...

en: Changing who plays player 1.
ne: खेलाडी १ परिवर्तन गरिँदैछ ।

en: &Mouse
ne: माउस

en: &Computer
ne: कम्प्युटर

en: Player &2 Played By
ne: खेलाडी २ ले यस अनुरुप खेल्यो

en: Changing who plays player 2...
ne: खेलाडी २ परिवर्तन गरिँदैछ...

en: Changing who plays player 2.
ne: खेलाडी २ परिवर्तन गरिँदैछ ।

en: Select &Card Deck...
ne: ताशको पत्ती चयन गर्नुहोस्...

en: Configure card decks...
ne: ताशका पत्ती कन्फिगर गर्नुहोस्...

en: Choose how the cards should look.
ne: तास कस्तो देखिनु पर्छ रोज्नुहोस् ।

en: Do you really want to clear the all time statistical data?
ne: तपाईँ वास्तवमै सबै समयका तथ्याङ्किय डेटा खाली गर्न चाहनुहुन्छ?

en: Dealing cards...
ne: ताश बाड्दैछ...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NameDialog)
en: Configure Names
ne: नाम कन्फिगर गर्नुहोस्

[ctx: Score in score widget]
en: Score: %1
ne: प्राप्ताङ्क: %1

[ctx: Won and overall games in score widget]
en: Games: %1 / %2
ne: खेल: %1 / %2
