lskat - en to sk translation catalogue (75 entries)

[ctx: Default player name]
en: Alice
sk: Eliška

[ctx: Default player name]
en: Bob
sk: Róbert

en: no valid card
sk: neplatná karta

en: unknown
sk: neznáma

[ctx: suite name]
en: Clubs
sk: Kríže

[ctx: suite name]
en: Spades
sk: Piky

[ctx: suite name]
en: Hearts
sk: Srdcia

[ctx: suite name]
en: Diamonds
sk: Káry

[ctx: trump name]
en: Grand
sk: Trumf

[ctx: card name]
en: Ace
sk: Eso

[ctx: card name]
en: King
sk: Kráľ

[ctx: card name]
en: Queen
sk: Kráľovná

[ctx: card name]
en: Jack
sk: Dolník

[ctx: card name]
en: Ten
sk: Desiatka

[ctx: card name]
en: Nine
sk: Deviatka

[ctx: card name]
en: Eight
sk: Osmička

[ctx: card name]
en: Seven
sk: Sedmička

[ctx: eg jack of clubs]
en: %1 of %2
sk: %1 z %2

[ctx: Title of the game - line 1]
en: Lieutenant Skat
sk: Poručík Skat

[ctx: Title of the game - line 2]
en: for
sk: pre

[ctx: Resulting score of a game with no point]
en: no point
sk: bez bodov

[ctx: Resulting score of a game between 1 and 4]
en: %1 point | %1 points
sk[0]: %1 bod
sk[1]: %1 body
sk[2]: %1 bodov

en: Game was ended - no winner
sk: Hra bola ukončená - nikto nevyhral

en: Game is drawn
sk: Hra skončila remízou

en: Player 1 - %1 won
sk: Hráč 1 - %1 vyhral

en: %1 won with 90 points. Super!
sk: %1 vyhral s 90 bodmi. Super!

en: %1 won to nil. Congratulations!
sk: %1 vyhral na nulu. Blahoželám!

en: Player 2 - %1 won
sk: Hráč 2 - %1 vyhral

en: Game ended
sk: Hra skončila

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
sk: &Hra

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sk: Na&stavenie

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

en: LSkat: A desktop card game
sk: LSkat: kartová hra

en: Game design and code
sk: Návrh hry a kód

en: Graphics
sk: Grafika

en: Code Improvements
sk: Vylepšenia kódu

en: Enter debug level
sk: Vstúpiť do ladiacej úrovne

en: Skip intro animation
sk: Preskočiť úvodnú animáciu

en: Run game in demo (autoplay) mode
sk: Spustiť hru v demo režime

en: Installation error: No theme list found.
sk: Chyba inštalácie: nenájdený zoznam tém.

en: Installation error: Theme file error.
sk: Chyba inštalácie: chyba v súbore s témou.

en: Welcome to Skat! Please start a new game.
sk: Vítajte v hre Poručík Skat! Prosím spustite novú hru.

en: Game Over. Please start a new game.
sk: Hra skončila. Prosím spustite novú hru.

[ctx: Player name and number]
en: Next move for %1 (player %2)
sk: Nasledujúci ťah %1 (hráč %2)

en: Clears the all time statistics which is kept in all sessions.
sk: Vyčistí všetky časové štatistiky.

en: Ends a currently played game. No winner will be declared.
sk: Ukončí aktuálne hranú hru, bez víťaza.

en: Quits the program.
sk: Ukončí program.

en: Starting Player
sk: Začínajúci hráč

en: Changing starting player...
sk: Zmena začínajúceho hráča...

en: Chooses which player begins the next game.
sk: Vyberie, ktorý hráč začne ďalšiu hru.

en: Player &1
sk: Hráč &1

en: Player &2
sk: Hráč &2

en: Player &1 Played By
sk: Hráč &1 hrá

en: Changing who plays player 1...
sk: Zmena osoby hrajúcej za hráča 1...

en: Changing who plays player 1.
sk: Zmena osoby hrajúcej za hráča 1.

en: &Mouse
sk: &Myš

en: &Computer
sk: Počít&ač

en: Player &2 Played By
sk: Hráč &2 hrá

en: Changing who plays player 2...
sk: Zmena osoby hrajúcej za hráča 2...

en: Changing who plays player 2.
sk: Zmena osoby hrajúcej za hráča 2.

en: &Theme
sk: Té&ma

en: Changing theme...
sk: Mení sa téma...

en: Changing theme.
sk: Mení sa téma.

en: Select &Card Deck...
sk: Vybrať &balíček kariet...

en: Configure card decks...
sk: Nastaviť balíček kariet...

en: Choose how the cards should look.
sk: Vyberte, ako majú vyzerať karty.

en: &Change Player Names...
sk: Zmeniť &mená hráčov...

en: Do you really want to clear the all time statistical data?
sk: Naozaj chcete vyčistiť všetky štatistiky?

en: Dealing cards...
sk: Rozdávanie kariet...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NameDialog)
en: Configure Names
sk: Nastavenie mien

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Player Names
sk: Mená hráčov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Player 1:
sk: Hráč 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Player 2:
sk: Hráč 2:

[ctx: Score in score widget]
en: Score: %1
sk: Skóre: %1

[ctx: Won and overall games in score widget]
en: Games: %1 / %2
sk: Hry: %1 / %2
