lskat - en to sl translation catalogue (80 entries)

[ctx: Default player name]
en: Alice
sl: Petra

[ctx: Default player name]
en: Bob
sl: Tomaž

en: no valid card
sl: ni veljavne karte

en: unknown
sl: neznana

[ctx: suite name]
en: Clubs
sl: Križi

[ctx: suite name]
en: Spades
sl: Piki

[ctx: suite name]
en: Hearts
sl: Srca

[ctx: suite name]
en: Diamonds
sl: Kare

[ctx: card name]
en: Ace
sl: As

[ctx: card name]
en: King
sl: Kralj

[ctx: card name]
en: Queen
sl: Dama

[ctx: card name]
en: Jack
sl: Fant

[ctx: card name]
en: Ten
sl: Deset

[ctx: card name]
en: Nine
sl: Devet

[ctx: card name]
en: Eight
sl: Osem

[ctx: card name]
en: Seven
sl: Sedem

[ctx: eg jack of clubs]
en: %1 of %2
sl: %1 od %2

[ctx: Title of the game - line 2]
en: for
sl: za

[ctx: Resulting score of a game with no point]
en: no point
sl: nič točk

[ctx: Resulting score of a game between 1 and 4]
en: %1 point | %1 points
sl[0]: %1 točka
sl[1]: %1 točki
sl[2]: %1 točke
sl[3]: %1 točk

en: Game was ended - no winner
sl: Igra je bila končana brez zmagovalca

en: Game is drawn
sl: Igra je neodločena

en: Player 1 - %1 won
sl: Igralec 1 - %1 je zmagal

en: %1 won with over 90 points. Super!
sl: %1 je zmagal z več kot 90 točkami. Odlično!

en: %1 won to nil. Congratulations!
sl: %1 je zmagal z ničlo. Čestitke!

en: Player 2 - %1 won
sl: Igralec 2 - %1 je zmagal

en: Game ended
sl: Igra je bila končana

en: unnamed
sl: neimenovani

[ctx: @title:window]
en: Card Deck Selection
sl: Izbira kompleta kart

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, previerGroupBox)
en: Preview
sl: Predogled

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cardDescription)
en: Deck description.
sl: Opis kompleta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cardName)
en: Deck Name
sl: Ime kompleta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, previewImage)
en: Frontside
    Preview
sl: Sprednja stran
    predogled

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
sl: I&gra

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sl: Na&stavitve

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sl: Glavna orodna vrstica

en: LSkat: A desktop card game
sl: LSkat: Namizna igra s kartami

en: (c) 1995-2007, Martin Heni
sl: © 1995-2007, Martin Heni

en: Game design and code
sl: Oblikovanje igre in koda

en: Graphics
sl: Grafika

en: Code Improvements
sl: Izboljšave kode

en: Enter debug level
sl: Vnesite stopnjo razhroščevanja

en: Skip intro animation
sl: Preskoči uvodno animacijo

en: Run game in demo (autoplay) mode
sl: Zaženi igro v predstavitvenem načinu (samopredvajanje)

en: Installation error: No theme list found.
sl: Napaka med namestitvijo: seznama tem ni bilo mogoče najti.

en: Installation error: Theme file error.
sl: Napaka med namestitvijo: Napaka datoteke teme.

en: Welcome to Skat! Please start a new game.
sl: Pozdravljeni v Skatu! Začnite novo igro.

en: Game Over. Please start a new game.
sl: Konec igre. Začnite novo igro.

[ctx: Player name and number]
en: Next move for %1 (player %2)
sl: Naslednja poteza za %1 (igralec %2)

en: Clears the all time statistics which is kept in all sessions.
sl: Počisti vse statistike v vseh sejah.

en: Ends a currently played game. No winner will be declared.
sl: Konča trenutno igro. Zmagovalca ne bo.

en: Quits the program.
sl: Konča program.

[ctx: @title:menu]
en: Starting Player
sl: Začetni igralec

[ctx: @info:tooltip]
en: Change starting player
sl: Zamenjaj začetnega igralca

en: Chooses which player begins the next game.
sl: Izbor igralca, ki začne naslednjo igro.

[ctx: @item:inmenu]
en: Player &1
sl: Igralec &1

[ctx: @item:inmenu]
en: Player &2
sl: Igralec &2

[ctx: @title:menu]
en: Player &1 Played By
sl: Igralca &1 igra

[ctx: @info:tooltip]
en: Change who plays player 1
sl: Zamenjaj osebo, ki igra igralca 1

en: Changing who plays player 1.
sl: Zamenjava osebe, ki igra igralca 1.

[ctx: @item:inmenu]
en: &Mouse
sl: &Miška

[ctx: @item:inmenu]
en: &Computer
sl: Računalnik

[ctx: @title:menu]
en: Player &2 Played By
sl: Igralca &2 igra

[ctx: @info:tooltip]
en: Change who plays player 2
sl: Zamenjaj osebo, ki igra igralca 2

en: Changing who plays player 2.
sl: Zamenjava osebe, ki igra igralca 2.

[ctx: @title:menu]
en: &Theme
sl: &Tema

[ctx: @info:tooltip]
en: Change theme
sl: Zamenjaj temo

en: Changing theme.
sl: Zamenjava teme.

[ctx: @action]
en: Select &Card Deck…
sl: Izberi komplet kart...

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure card decks
sl: Konfiguriraj komplete kart

en: Choose how the cards should look.
sl: Izberite videz kart.

[ctx: @action]
en: &Change Player Names…
sl: Spremeni imena igralcev…

en: Do you really want to clear the all time statistical data?
sl: Ali zares želite pobrisati prav vse statistične podatke?

[ctx: @info]
en: Dealing cards…
sl: Deljenje kart…

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NameDialog)
en: Configure Names
sl: Nastavi imena

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Player Names
sl: Imena igralcev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Player 1:
sl: Igralec 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Player 2:
sl: Igralec 2:

[ctx: Score in score widget]
en: Score: %1
sl: Rezultat: %1

[ctx: Won and overall games in score widget]
en: Games: %1 / %2
sl: Iger: %1 / %2
