kdegames - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: unknown
sq: i panjohur

[ctx: suite name]
en: Hearts
sq: Zemrat

[ctx: card name]
en: Ace
sq: As

[ctx: card name]
en: King
sq: Mbreti

[ctx: card name]
en: Queen
sq: Mbretëresha

[ctx: card name]
en: Jack
sq: Fanti

[ctx: card name]
en: Ten
sq: Dhjetë

[ctx: card name]
en: Nine
sq: Nëntë

[ctx: card name]
en: Eight
sq: Tetë

[ctx: card name]
en: Seven
sq: Shtatë

[ctx: eg jack of clubs]
en: %1 of %2
sq: %1 nga %2

[ctx: Title of the game - line 2]
en: for
sq: për

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
sq: &Lojë

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sq: &Parametrat

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sq: Shiriti Kryesor

en: Graphics
sq: Grafikët

en: Code Improvements
sq: Përmirësimet e Kodit

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NameDialog)
en: Configure Names
sq: Konfiguro Emrat

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Player Names
sq: Emrat e Lojtarëve

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Player 1:
sq: Lojtari 1 :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Player 2:
sq: Lojtari 2:

[ctx: Score in score widget]
en: Score: %1
sq: Pikët: %1

[ctx: Won and overall games in score widget]
en: Games: %1 / %2
sq: Lojët: %1 / %2
