lskat - en to sr translation catalogue (81 entries)

[ctx: Default player name]
en: Alice
sr: Ана

[ctx: Default player name]
en: Bob
sr: Брана

en: no valid card
sr: нема добре карте

en: unknown
sr: непознат

[ctx: suite name]
en: Clubs
sr: треф

[ctx: suite name]
en: Spades
sr: пик

[ctx: suite name]
en: Hearts
sr: херц

[ctx: suite name]
en: Diamonds
sr: каро

[ctx: trump name]
en: Grand
sr: велики

[ctx: card name]
en: Ace
sr: кец

[ctx: card name]
en: King
sr: краљ

[ctx: card name]
en: Queen
sr: дама

[ctx: card name]
en: Jack
sr: жандар

[ctx: card name]
en: Ten
sr: десет

[ctx: card name]
en: Nine
sr: девет

[ctx: card name]
en: Eight
sr: осам

[ctx: card name]
en: Seven
sr: седам

[ctx: eg jack of clubs]
en: %1 of %2
sr: %1 %2

[ctx: Title of the game - line 1]
en: Lieutenant Skat
sr: Поручник Скат

[ctx: Title of the game - line 2]
en: for
sr: за

[ctx: Title of the game - line 3]
en: K D E
sr: К Д Е

[ctx: Resulting score of a game with no point]
en: no point
sr: без поена

[ctx: Resulting score of a game between 1 and 4]
en: %1 point | %1 points
sr[0]: %1 поен
sr[1]: %1 поена
sr[2]: %1 поена
sr[3]: 1 поен

en: Game was ended - no winner
sr: Партија је завршена — нема победника

en: Game is drawn
sr: Партија нерешена

en: Player 1 - %1 won
sr: Играч 1 — %1 победи

en: %1 won with 90 points. Super!
sr: %1 победи са 90 поена. Одлично!

en: %1 won to nil. Congratulations!
sr: %1 победи према нули. Честитамо!

en: Player 2 - %1 won
sr: Играч 2 — %1 победи

en: Game ended
sr: Партија завршена

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
sr: И&гра

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sr: &Подешавање

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sr: Главна трака

en: LSkat
sr: П‑скат

en: LSkat: A desktop card game
sr: Игра с картама на површи

en: (c) 1995-2007, Martin Heni
sr: © 1995-2007, Мартин Хени

en: Martin Heni
sr: Мартин Хени

en: Game design and code
sr: дизајн игре и програмирање

en: Eugene Trounev
sr: Јевгениј Труњов

en: Graphics
sr: графика

en: Benjamin Meyer
sr: Бенџамин К. Мејер

en: Code Improvements
sr: побољшања кôда

en: Enter debug level
sr: Уђи на исправљачки ниво

en: Skip intro animation
sr: Прескочи уводну анимацију

en: Run game in demo (autoplay) mode
sr: Покрени игру у демо режиму

en: Installation error: No theme list found.
sr: Грешка инсталације: није нађен списак тема.

en: Installation error: Theme file error.
sr: Грешка инсталације: грешка фајла теме.

en: Welcome to Skat! Please start a new game.
sr: Добро дошли у П‑скат! Започните нову партију.

en: Game Over. Please start a new game.
sr: Крај игре. Започните нову партију.

[ctx: Player name and number]
en: Next move for %1 (player %2)
sr: На потезу %1 (играч %2)

en: Clears the all time statistics which is kept in all sessions.
sr: Чисти целокупну статистику прикупљену из досадашњих сесија.

en: Ends a currently played game. No winner will be declared.
sr: Завршава се текућа партија. Победник неће бити проглашен.

en: Quits the program.
sr: Напушта програм.

en: Starting Player
sr: Први на потезу

en: Changing starting player...
sr: Мења ко је први на потезу.

en: Chooses which player begins the next game.
sr: Бира који играч започиње следећу партију.

en: Player &1
sr: Играч &1

en: Player &2
sr: Играч &2

en: Player &1 Played By
sr: Играчем &1 управља

en: Changing who plays player 1...
sr: Мења ко управља играчем 1.

en: Changing who plays player 1.
sr: Мења ко управља играчем 1.

en: &Mouse
sr: &миш

en: &Computer
sr: &рачунар

en: Player &2 Played By
sr: Играчем &2 управља

en: Changing who plays player 2...
sr: Мења ко управља играчем 2.

en: Changing who plays player 2.
sr: Мења ко управља играчем 2.

en: &Theme
sr: &Тема

en: Changing theme...
sr: Мења тему.

en: Changing theme.
sr: Мења тему.

en: Select &Card Deck...
sr: &Шпил карата...

en: Configure card decks...
sr: Подесите шпил карата.

en: Choose how the cards should look.
sr: Изаберите како ће карте изгледати.

en: &Change Player Names...
sr: &Имена играча...

en: Do you really want to clear the all time statistical data?
sr: Желите ли заиста да очистите целокупну статистику?

en: Dealing cards...
sr: Делим карте...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NameDialog)
en: Configure Names
sr: Подешавање имена

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Player Names
sr: Имена играча

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Player 1:
sr: Играч 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Player 2:
sr: Играч 2:

[ctx: Score in score widget]
en: Score: %1
sr: Резултат: %1

[ctx: Won and overall games in score widget]
en: Games: %1 / %2
sr: Партија: %1 / %2
