lskat - en to xh translation catalogue (23 entries)

en: %1 won with 90 points. Super!
xh: %1 uwine nge 90 points. Kuhle oku!

en: %1 won to nil. Congratulations!
xh: %1 uphumelele ngeqanda, Siyavuyisana!

en: Player 2 - %1 won
xh: Umdlali 2 - %1 uphumelele

en: Enter debug level
xh: Ngenisa kumphakamo wokhupho lwegciwane

en: Clears the all time statistics which is kept in all sessions.
xh: Icima zonke izitatistiki ezigcinwe zonke iintlanganiso.

en: Quits the program.
xh: Ikhupha udweliso lwenkqubo.

en: Starting Player
xh: Iqalisa Umdlali

en: Changing starting player...
xh: Itshintsha umdlali oqalayo...

en: Chooses which player begins the next game.
xh: Ikhetha ukuba kuzakuqala owuphi umdlali kumdlalo olandelayo.

en: Player &1
xh: Umdlali &1

en: Player &2
xh: Umdlali &2

en: Player &1 Played By
xh: Umdlali &1 Udlalwe Ngu

en: Changing who plays player 1...
xh: Tshintsha umntu odlala nomdlali wokuqala...

en: &Computer
xh: &Khomputa

en: Player &2 Played By
xh: Umdlali &2 Idlalwe Ngu

en: Changing who plays player 2...
xh: Itshintsha ukuba ngubani umsebenzisi 2...

en: Select &Card Deck...
xh: Khetha &Ikhadileeck...

en: Configure card decks...
xh: Qwalasela ikhadi lamadeck...

en: Choose how the cards should look.
xh: Khetha ukuba abonakale njani amakhadi.

en: Do you really want to clear the all time statistical data?
xh: Ingaba ufuna ukucima zonke i data zestatistiki zalolonke ixesha?

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NameDialog)
en: Configure Names
xh: Qwalasela Amagama

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Player 1:
xh: Umdlali 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Player 2:
xh: Umdlali 2:
