obconf 2.0.2 - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Failed to load the obconf.glade interface file. ObConf is probably not installed correctly.
cs: Nelze načíst soubor obconf.glade. ObConf není správně nainstalován.

en: Failed to load an rc.xml. Openbox is probably not installed correctly.
cs: Nelze načíst soubor rc.xml. Openbox není správně nainstalován.

en: Error while parsing the Openbox configuration file. Your configuration file is not valid XML.
    
    Message: %s
cs: Chyba při zpracování konfiguračního souboru programu Openbox. Váš konfigurační soubor nemá správný XML formát.
    
    Zpráva: %s

en: Choose an Openbox theme
cs: Vyber motiv Openbox

en: Openbox theme archives
cs: Archiv openbox motivů

en: "%s" was installed to %s
cs: "%s" nainstalován do %s

en: "%s" was successfully created
cs: "%s" úspěšně vytvořen

en: Unable to create the theme archive "%s".
    The following errors were reported:
    %s
cs: Nepodařilo se vytvořit archiv motivu "%s".
    Nahlášeny byly následující chyby:
    %s

en: Unable to run the "tar" command: %s
cs: Nepodařilo se spustit příkaz "tar": %s

en: Unable to create directory "%s": %s
cs: Nepodařilo se vytvořit adresář "%s": %s

en: "%s" does not appear to be a valid Openbox theme directory
cs: "%s" nevypadá jako adresář motivu Openbox

en: Unable to move to directory "%s": %s
cs: Nepodařilo se přesunout do adresáře "%s": %s

en: Unable to extract the file "%s".
    Please ensure that "%s" is writable and that the file is a valid Openbox theme archive.
    The following errors were reported:
    %s
cs: Nepodařilo se rozbalit soubor "%s".
    Prosím ověřte, že "%s" má povolen zápis a že soubor je archiv motivu pro Openbox.
    Nahlášeny byly následující chyby:
    %s

en: <span weight="bold">Theme</span>
cs: <span weight="bold">Motiv</span>

en: _Install a new theme...
cs: _Instalovat nový motiv...

en: Create a theme _archive (.obt)...
cs: Vytvořit nový _archiv (.obt)...

en: Theme
cs: Motiv

en: Font for active window title:
cs: Font písma nadpisu aktivního okna:

en: Font for inactive window title:
cs: Písmo nadpisu neaktivního okna:

en: _Button order:
cs: _Pořadí tlačítek:

en: N: Window icon
    L: Window label (Title)
    I: Iconify (Minimize)
    M: Maximize
    C: Close
    S: Shade (Roll up)
    D: Omnipresent (On all desktops)
cs: N: Ikona okna
    L: Titulek okna
    I: Minimalizovat
    M:Maximalizovat
    C: Zavřít
    S: Zarolovat
    D: Na všechny plochy

en: Title Bar
cs: Záhlaví

en: Font for menu header:
cs: Písmo hlavičky menu:

en: Font for menu Item:
cs: Písmo položky menu:

en: Font for on-screen display:
cs: Písmo OSD textu:

en: Font for inactive on-screen display:
cs: Font písma neaktivního OSD textu:

en: Misc.
cs: Různé.
