obconf 2.0.2 - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Failed to load the obconf.glade interface file. ObConf is probably not installed correctly.
tr: Arayüz dosyası obconf.glade yüklenemedi. Mumtemelen ObConf uygulaması düzgün biçimde yüklenmemiş.

en: Failed to load an rc.xml. Openbox is probably not installed correctly.
tr: Bir rc.xml dosyası yüklenemedi. Mumtemelen Openbox düzgün biçimde yüklenmemiş.

en: Error while parsing the Openbox configuration file. Your configuration file is not valid XML.
    
    Message: %s
tr: Openbox yapılandırma dosyası ayrıştırılırken hata. Yapılandırma dosyanız geçerlibir XML dosyası değil.
    
    Mesaj: %s

en: Choose an Openbox theme
tr: Bir Openbox teması seçin

en: Openbox theme archives
tr: Openbox tema arşivi

en: "%s" was installed to %s
tr: "%s" %s'e yüklendi

en: "%s" was successfully created
tr: "%s" başarıyla oluşturuldu

en: Unable to create the theme archive "%s".
    The following errors were reported:
    %s
tr: Tema arşiv dosyası "%s" oluşturulamadı.
    Şu hatalar bildirildi:
    %s

en: Unable to run the "tar" command: %s
tr: "tar" komutu çalıştırılamadı: %s

en: Unable to create directory "%s": %s
tr: "%s" dizini oluşturulamadı: %s

en: "%s" does not appear to be a valid Openbox theme directory
tr: "%s" geçerli bir Openbox tema arşivi gibi görünmüyor

en: Unable to move to directory "%s": %s
tr: Dizin "%s"e taşınamadı: %s

en: Unable to extract the file "%s".
    Please ensure that "%s" is writable and that the file is a valid Openbox theme archive.
    The following errors were reported:
    %s
tr: "%s" dosyası çıkartılamadı.
    Lütfen "%s"in yazılabilir ve geçerli bir Openbox tema arşivi olduğundan emin olun.
    Şu hatalar rapor edildi:
    %s

en: <span weight="bold">Theme</span>
tr: <span weight="bold">Tema</span>

en: _Install a new theme...
tr: _Yeni tema kur...

en: Create a theme _archive (.obt)...
tr: Bir tema _arşivi (.obt) oluştur...

en: Theme
tr: Tema

en: Font for active window title:
tr: Etkin pencere başlığı için yazıtipi:

en: Font for inactive window title:
tr: Etkisiz pencere başlığı için yazıtipi:

en: _Button order:
tr: _Düğme düzeni:

en: N: Window icon
    L: Window label (Title)
    I: Iconify (Minimize)
    M: Maximize
    C: Close
    S: Shade (Roll up)
    D: Omnipresent (On all desktops)
tr: N: Pencere simgesi
    L: Pencere etiketi (Başlık)
    I: Simgeleştir (Küçült)
    M: Ekranı kapla
    C: Kapat
    S: Gölgele (Sar)
    D: Her yerde (Tüm masaüstlerinde)

en: Title Bar
tr: Başlık Çubuğu

en: Font for menu header:
tr: Menü başlığı yazıtipi:

en: Font for menu Item:
tr: Menü öğesi yazıtipi:

en: Font for on-screen display:
tr: Ekran görüntüsü yazıtipi:

en: Font for inactive on-screen display:
tr: Pasif ekranda görünümü için yazıtipi:

en: Misc.
tr: Muhtelif
