obconf - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Failed to load the obconf.glade interface file. ObConf is probably not installed correctly.
uk: Не можу завантажити файл інтерфейсу obconf.glade. Можливо Ви не встановили правильно ObConf.

en: Failed to load an rc.xml. Openbox is probably not installed correctly.
uk: Не можу завантажити rc.xml. Можливо Ви не встановили правильно Openbox.

en: Error while parsing the Openbox configuration file. Your configuration file is not valid XML.
    
    Message: %s
uk: Помилка аналізу конфігураційного файлу Openbox. Ваш конфігураційний файл має помилку XML.
    
    Повідомлення: %s

en: Choose an Openbox theme
uk: Виберіть тему Openbox

en: Openbox theme archives
uk: Архів тем Openbox

en: "%s" was installed to %s
uk: "%s" встановлено до %s

en: "%s" was successfully created
uk: "%s" успішно створено

en: Unable to create the theme archive "%s".
    The following errors were reported:
    %s
uk: Не можу створити архів теми "%s".
    Помилка:
    %s

en: Unable to run the "tar" command: %s
uk: Не можу запустити команду "tar": %s

en: Unable to create directory "%s": %s
uk: Не можу створити теку "%s": %s

en: "%s" does not appear to be a valid Openbox theme directory
uk: "%s" не є текою тем Openbox

en: Unable to move to directory "%s": %s
uk: Не можу перемістити до теки "%s": %s

en: Unable to extract the file "%s".
    Please ensure that "%s" is writable and that the file is a valid Openbox theme archive.
    The following errors were reported:
    %s
uk: Не можу розпакувати файл "%s".
    Впевніться, що  "%s" доступна для запису і що це є файл архіву теми Openbox.
    Помилка:
    %s

en: <span weight="bold">Theme</span>
uk: <span weight="bold">Тема</span>

en: _Install a new theme...
uk: _Встановити нову тему...

en: Create a theme _archive (.obt)...
uk: Створити _архів теми (.obt)...

en: Theme
uk: Тема

en: Font for active window title:
uk: Шрифт для заголовка активного вікна:

en: Font for inactive window title:
uk: Шрифт для заголовка неактивного вікна:

en: _Button order:
uk: _Порядок кнопок:

en: N: Window icon
    L: Window label (Title)
    I: Iconify (Minimize)
    M: Maximize
    C: Close
    S: Shade (Roll up)
    D: Omnipresent (On all desktops)
uk: N: Іконка вікна
    L: Мітка вікна (Заголовок)
    I: Згортати в іконку (Мінімізувати)
    M: Максимізувати
    C: Закрити
    S: Затінити (Згорнути)
    D: Присутнє на всіх (На всіх робочих столах)

en: Title Bar
uk: Панель заголовку

en: Font for menu header:
uk: Шрифт для заголовка меню:

en: Font for menu Item:
uk: Шрифт для пункту меню:

en: Font for on-screen display:
uk: Шрифт для повідомлень на екрані:

en: Font for inactive on-screen display:
uk: Шрифт для неактивного екрану:

en: Misc.
uk: Різне.
