obconf 2.0.3 - en to nb translation catalogue (25 entries)

en: Failed to load the obconf.glade interface file. ObConf is probably not installed correctly.
nb: Klarte ikke lese inn grensesnittfila obconf.glade. ObConf er kanskje ikke skikkelig installert.

en: Failed to load an rc.xml. Openbox is probably not installed correctly.
nb: Klarte ikke lese inn noen rc.xml. Openbox er kanskje ikke ordentlig installert.

en: Error while parsing the Openbox configuration file. Your configuration file is not valid XML.
    
    Message: %s
nb: Feil ved lesing av innstillingene til Openbox. Konfigurasjonsfila er ikke gyldig XML.Melding: %s

en: Choose an Openbox theme
nb: Velg et Openbox-tema

en: Openbox theme archives
nb: Openbox tema-arkiver

en: "%s" was installed to %s
nb: "%s" ble installert i %s

en: "%s" was successfully created
nb: "%s" ble opprettet

en: Unable to create the theme archive "%s".
    The following errors were reported:
    %s
nb: Kan ikke lage tema-arkiv "%s".
    Følgende feil ble rapportert:
    %s

en: Unable to run the "tar" command: %s
nb: Kan ikke finne "tar"-kommandoen: %s

en: Unable to create directory "%s": %s
nb: Kan ikke lage katalog "%s": %s

en: "%s" does not appear to be a valid Openbox theme directory
nb: "%s" ser ikke ut til å være en gyldig katalog for Openbox-temaer

en: Unable to extract the file "%s".
    Please ensure that "%s" is writable and that the file is a valid Openbox theme archive.
    The following errors were reported:
    %s
nb: Kan ikke pakke ut filen "%s".
    Vennligst pass på at "%s" kan skrives til og filen er et gyldig Openbox tema-arkiv.
    Følgende feil ble rapportert:
    %s

en: <span weight="bold">Theme</span>
nb: <span weight="bold">Tema</span>

en: _Install a new theme...
nb: _Installér et nytt tema...

en: Create a theme _archive (.obt)...
nb: Opprett et tema-_arkiv (.obt)...

en: Theme
nb: Tema

en: Font for active window title:
nb: Skrifttype i aktiv vindustittel:

en: Font for inactive window title:
nb: Skrifttype i _inaktiv vindustittel:

en: _Button order:
nb: _Knapp-rekkefølge

en: N: Window icon
    L: Window label (Title)
    I: Iconify (Minimize)
    M: Maximize
    C: Close
    S: Shade (Roll up)
    D: Omnipresent (On all desktops)
nb: N:Vindusikon
    L: Vindustittel
    I: Minimer
    M: Maksimer
    C: Lukk
    S: Rull opp
    D: Vis på alle skrivebord

en: Title Bar
nb: Vindustittel

en: Font for menu header:
nb: Skrifttype i meny_overskriften:

en: Font for menu Item:
nb: Skrifttype i menyen:

en: Font for on-screen display:
nb: Skrifttype i skjermmeldinger:

en: Misc.
nb: Diverse
