LXAppearance - en to cs translation catalogue (71 entries)

en: Customize Look and Feel
cs: Upravit vzhled a chování

en: Customizes look and feel of your desktop and applications
cs: Přizpůsobí vzhled a chování vašeho pracovního prostředí a aplikací

en: windows;preferences;settings;theme;style;appearance;
cs: okna;nastavení;motiv;styl;vzhled

en: Copyright (C) 2008-2014 LXDE Project
cs: Autorské právo (C) 2008-2014 Projekt LXDE

en: Customizes look and feel of your desktop
cs: Upraví vzhled a chování vašeho pracovního prostředí

en: Preview of the selected widget style
cs: Náhled vybraného widget motivu

en: _File
cs: _Soubor

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _Help
cs: _Nápověda

en: Radio Button
cs: Přepínací tlačítko

en: Check Button
cs: Zaškrtávací tlačítko

en: button
cs: tlačítko

en: Page1
cs: Karta1

en: Page2
cs: Karta2

en: Default font:
cs: Výchozí písmo:

en: Color scheme is not supported by currently selected widget theme.
cs: Barevné schéma není podporováno u aktuálně vybraného widget motivu.

en: Use customized color scheme
cs: Použít vlastní barevné schéma

en: Normal windows:
cs: Normální okna:

en: Text windows:
cs: Textové okna:

en: Selected items:
cs: Vybrané položky:

en: Tooltips:
cs: Bublinková nápověda:

en: Background
cs: Pozadí

en: Foreground
cs: Popředí

en: Color
cs: Barva

en: Install
cs: Instalovat

en: Remove
cs: Odstranit

en: Preview of the selected icon theme
cs: Náhled vybraného motivu ikon

en: Icon Theme
cs: Motiv ikon

en: Preview of the selected cursor theme
cs: Náhled vybraného motivu kurzoru

en: Size of cursors
cs: Velikost kurzoru

en: Smaller
cs: Menší

en: Bigger
cs: Větší

en: <b>Note:</b> Not all of the desktop applications support changing cursor theme on-the-fly. So your changes here might not be fully applied to all applications till next login.
cs: <b>Poznámka:</b> Některé aplikace nepodporují změnu tématu kurzoru za chodu. Pro správnou funkčnost všech aplikací je potřeba opětovný login.

en: Mouse Cursor
cs: Kurzor myši

en: Window Border
cs: Okraj okna

en: Enable antialiasing
cs: Zapnout vyhlazování

en: <b>Antialiasing</b>
cs: <b>Vyhlazování</b>

en: Enable hinting
cs: Zapnout hinting

en: Hinting style:
cs: Styl hintingu:

en: Sub-pixel geometry:
cs: Geometrie podpixelů:

en: <b>Sub-pixel geometry</b>
cs: <b>Geometrie podpixelů</b>

en: Toolbar Style:
cs: Styl panelu nástrojů:

en: Toolbar Icon Size:
cs: Velikost ikon panelu nástrojů:

en: Show images on buttons
cs: Zobrazovat obrázky na tlačítkách

en: Show images in menus
cs: Zobrazovat obrázky v nabídkách

en: <b>GUI Options</b>
cs: <b>Volby GUI</b>

en: Keyboard theme:
cs: Vzhled klávesnice:

en: <b>Keyboard Options</b>
cs: <b>Volby pro klávesnici</b>

en: Play event sounds
cs: Přehrávání zvuků při událostech

en: Play event sounds as feedback to user input
cs: Přehrát zvuk při událostech

en: <b>Sound Effect</b>
cs: <b>Zvukový efekt</b>

en: Enable _accessibility in GTK+ applications
cs: Povolit _usnadnění v programech GTK+

en: <b>Accessibility</b>
cs: <b>Zpřístupnění</b>

en: Other
cs: Ostatní

en: None
cs: Žádný

en: Slight
cs: Nepatrný

en: Medium
cs: Střední

en: Full
cs: Plný

en: Same as menu items
cs: Stejné jako položky nabídek

en: Small toolbar icon
cs: Malé ikony panelu nástrojů

en: Large toolbar icon
cs: Velké ikony panelu nástrojů

en: Same as buttons
cs: Stejné jako tlačítka

en: Same as drag icons
cs: Stejné jako přetahované ikony

en: Same as dialogs
cs: Stejné jako dialogy

en: Icons only
cs: Pouze ikony

en: Text only
cs: Pouze text

en: Text below icons
cs: Text pod ikonami

en: Text beside icons
cs: Text vedle ikon

en: Select an icon theme
cs: Vyberte motiv ikon

en: *.tar.gz, *.tar.bz2 (Icon Theme)
cs: *.tar.gz, *.tar.bz2 (Motiv ikon)

en: Setting color scheme is not available without lxsession as session manager.
cs: Nastavení barevného schématu není dostupné bez lxsession jako správce sezení.
