LXAppearance - en to he translation catalogue (68 entries)

en: Customize Look and Feel
he: התאמת המראה והתחושה

en: Customizes look and feel of your desktop and applications
he: התאמת המראה והתחושה של שולחן העבודה והיישומים שלך

en: Customizes look and feel of your desktop
he: התאמת המראה והתחושה של שולחן העבודה שלך

en: Preview of the selected widget style
he: תצוגה מקדימה של סגנון הווידג׳ט הנבחר

en: _File
he: _קובץ

en: _Edit
he: ע_ריכה

en: _Help
he: ע_זרה

en: Radio Button
he: לחצן בחירה

en: Check Button
he: לחצן סימון

en: button
he: לחצן

en: Demo
he: הדגמה

en: Page1
he: עמוד1

en: Page2
he: עמוד2

en: Default font:
he: גופן בררת המחדל:

en: Widget
he: וידג׳ט

en: Color scheme is not supported by currently selected widget theme.
he: ערכת הצבע אינה נתמכת על ידי ערכת הנושא של הווידג׳ט הנבחר.

en: Use customized color scheme
he: שימוש בערכת צבעים מותאמת אישית

en: Normal windows:
he: חלונות רגילים:

en: Text windows:
he: חלונות טקסט:

en: Selected items:
he: הפריטים הנבחרים:

en: Tooltips:
he: חלוניות מידע:

en: Background
he: רקע

en: Foreground
he: קדמה

en: Color
he: צבע

en: Install
he: התקנה

en: Remove
he: הסרה

en: Preview of the selected icon theme
he: תצוגה מקדימה של ערכת הסמלים הנבחרת

en: Icon Theme
he: ערכת נושא לסמלים

en: Preview of the selected cursor theme
he: הצגה מקדימה של ערכת הסמנים הנבחרת

en: Size of cursors
he: גודל הסמנים

en: Smaller
he: קטן יותר

en: Bigger
he: גדול יותר

en: <b>Note:</b> Not all of the desktop applications support changing cursor theme on-the-fly. So your changes here might not be fully applied to all applications till next login.
he: <b>תשומת לבך:</b> לא כל יישומי שולחן העבודה תומכים בשינוי עיצוב הסמן שלך באופן מיידי. לכן השינויים בהגדרות יחלו לחלוטין על כל היישומים רק עם הכניסה הבאה.

en: Mouse Cursor
he: סמן העכבר

en: Window Border
he: מסגרת החלון

en: Enable antialiasing
he: הפעלת החלקת קצוות

en: <b>Antialiasing</b>
he: <b>החלקת קצוות</b>

en: Enable hinting
he: הפעלת רמיזה

en: Hinting style:
he: סגנון הרמיזה:

en: <b>Hinting</b>
he: <b>רמיזה</b>

en: Sub-pixel geometry:
he: גאומטריית תת־פיקסלים:

en: <b>Sub-pixel geometry</b>
he: <b>גאומטריית תת־פיקסלים</b>

en: Font
he: גופן

en: Toolbar Style:
he: סגנון סרגל הכלים:

en: Toolbar Icon Size:
he: גודל סמלי סרגל הכלים:

en: Show images on buttons
he: הצגת תמונות על הלחצנים

en: Show images in menus
he: הצגת תמונות בתפריטים

en: <b>GUI Options</b>
he: <b>אפשרויות מנשק המשתמש</b>

en: Play event sounds
he: השמעת צלילים לאירועים

en: Play event sounds as feedback to user input
he: יש לנגן צלילי אירועים כמשוב לקלט המשתמש

en: <b>Sound Effect</b>
he: <b>פעלולי שמע</b>

en: Other
he: אחר

en: None
he: ללא

en: Slight
he: פצפון

en: Medium
he: בינוני

en: Full
he: מלא

en: Same as menu items
he: כמו פריטי התפריט

en: Small toolbar icon
he: סמל קטן בסרגל הכלים

en: Large toolbar icon
he: סמל גדול בסרגל הכלים

en: Same as buttons
he: כמו הלחצנים

en: Same as drag icons
he: כמו לחצני הגרירה

en: Same as dialogs
he: כמו תיבות הדו־שיח

en: Icons only
he: סמלים בלבד

en: Text only
he: טקסט בלבד

en: Text below icons
he: טקסט מתחת לסמלים

en: Text beside icons
he: טקסט לצד הסמלים

en: Select an icon theme
he: בחירת ערכת סמלים

en: *.tar.gz, *.tar.bz2 (Icon Theme)
he: *.tar.gz, *.tar.bz2 (ערכת סמלים)
