lxappearance - en to hu translation catalogue (74 entries)

en: Customize Look and Feel
hu: Megjelenés testreszabása

en: Customizes look and feel of your desktop and applications
hu: A munkaasztal és az alkalmazások megjelenésének testreszabása

en: windows;preferences;settings;theme;style;appearance;
hu: ablakok;tulajdonságok;beállítások;témák;stílus;megjelenés;

en: Copyright (C) 2008-2014 LXDE Project
hu: Copyright (C) 2008-2014 LXDE Projekt

en: Customizes look and feel of your desktop
hu: A munkaasztal megjelenésének testreszabása

en: Preview of the selected widget style
hu: A kijelölt elemstílus előnézete

en: _File
hu: _Fájl

en: _Edit
hu: S_zerkesztés

en: _Help
hu: _Súgó

en: Radio Button
hu: Választógomb

en: Check Button
hu: Jelölőnégyzet

en: button
hu: gomb

en: Demo
hu: Demó

en: Page1
hu: 1. oldal

en: Page2
hu: 2. oldal

en: Default font:
hu: Alapértelmezett betűkészlet:

en: Widget
hu: Elem

en: Color scheme is not supported by currently selected widget theme.
hu: A színséma nem támogatott a jelenleg kijelölt elemtémánál.

en: Use customized color scheme
hu: Egyedi színséma használata

en: Normal windows:
hu: Normál ablakok:

en: Text windows:
hu: Szöveges ablakok:

en: Selected items:
hu: Kijelölt elemek:

en: Tooltips:
hu: Eszköztippek:

en: Background
hu: Háttér

en: Foreground
hu: Előtér

en: Color
hu: Szín

en: Install
hu: Telepítés

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Preview of the selected icon theme
hu: A kijelölt ikontéma előnézete

en: Icon Theme
hu: Ikontéma

en: Preview of the selected cursor theme
hu: A kijelölt kurzortéma előnézete

en: Size of cursors
hu: Kurzorok mérete

en: Smaller
hu: Kisebb

en: Bigger
hu: Nagyobb

en: <b>Note:</b> Not all of the desktop applications support changing cursor theme on-the-fly. So your changes here might not be fully applied to all applications till next login.
hu: <b>Megjegyzés:</b> Nem minden munkaasztal alkalmazás támogatja a menet közbeni kurzorváltást. Ezért az itteni változtatások a következő bejelentkezésig lehet, hogy nem minden alkalmazásban fognak érvényesülni.

en: Mouse Cursor
hu: Egérkurzor

en: Window Border
hu: Ablakkeret

en: Enable antialiasing
hu: Elsimítás engedélyezése

en: <b>Antialiasing</b>
hu: <b>Élsimítás</b>

en: Enable hinting
hu: Hinting engedélyezése

en: Hinting style:
hu: Hintingstílus:

en: Sub-pixel geometry:
hu: Képponton belüli geometria:

en: <b>Sub-pixel geometry</b>
hu: <b>Képponton belüli geometria</b>

en: Font
hu: Betűkészlet

en: Toolbar Style:
hu: Eszköztár stílusa:

en: Toolbar Icon Size:
hu: Eszköztárikon mérete:

en: Show images on buttons
hu: Képek megjelenítése a gombokon

en: Show images in menus
hu: Képek megjelenítése a menükben

en: <b>GUI Options</b>
hu: <b>GUI beállításai</b>

en: Keyboard theme:
hu: Billentyűzettéma:

en: <b>Keyboard Options</b>
hu: <b>Billentyűzet beállítások</b>

en: Play event sounds
hu: Eseményhangok lejátszása

en: Play event sounds as feedback to user input
hu: Eseményhangok lejátszása visszajelzésként a felhasználói bevitelhez

en: <b>Sound Effect</b>
hu: <b>Hangeffektusok</b>

en: Enable _accessibility in GTK+ applications
hu: _Akadálymentesítés engedélyezése a GTK+ alkalmazásokban

en: <b>Accessibility</b>
hu: <b>Akadálymentesítés</b>

en: Other
hu: Egyéb

en: None
hu: Nincs

en: Slight
hu: Enyhe

en: Medium
hu: Közepes

en: Full
hu: Teljes

en: Same as menu items
hu: Azonos a menüelemekkel

en: Small toolbar icon
hu: Kis eszköztár ikon

en: Large toolbar icon
hu: Nagy eszköztár ikon

en: Same as buttons
hu: Azonos a gombokéval

en: Same as drag icons
hu: Azonos a húzás ikonokkal

en: Same as dialogs
hu: Azonos a párbeszédablakokéval

en: Icons only
hu: Csak ikonok

en: Text only
hu: Csak szöveg

en: Text below icons
hu: Szöveg az ikonok alatt

en: Text beside icons
hu: Szöveg az ikonok mellett

en: Select an icon theme
hu: Válassz egy ikontémát

en: *.tar.gz, *.tar.bz2 (Icon Theme)
hu: *.tar.gz, *.tar.bz2 (ikontéma)

en: Setting color scheme is not available without lxsession as session manager.
hu: A színséma beállítása nem érhető el az lxsession mint munkamenet-kezelő nélkül.
