master - en to kk translation catalogue (66 entries)

en: Customize Look and Feel
kk: Сыртқы түрін баптау

en: Customizes look and feel of your desktop and applications
kk: Жұмыс үстелі мен қолданбаларыңыздың сыртқы түрін баптау

en: Customizes look and feel of your desktop
kk: Жұмыс үстеліңіздің сыртқы түрін баптау

en: Preview of the selected widget style
kk: Таңдалған интерфейс темасын алдын-ала қарау

en: _File
kk: _Файл

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: _Help
kk: _Көмек

en: Radio Button
kk: Ауыстыру батырмасы

en: Check Button
kk: Белгілеу батымасы

en: button
kk: батырма

en: Demo
kk: Демо

en: Default font:
kk: Бастапқы қаріп:

en: Widget
kk: Виджет

en: Color scheme is not supported by currently selected widget theme.
kk: Ағымдағы таңдалған интерфейс темасы түстер схемасын қолдамайды.

en: Use customized color scheme
kk: Бапталған түстер схемасын қолдану

en: Normal windows:
kk: Қалыпты терезелер:

en: Text windows:
kk: Мәтін терезелері:

en: Selected items:
kk: Таңдалған нәрселер:

en: Tooltips:
kk: Қалқымалы кеңестер:

en: Background
kk: Фон

en: Foreground
kk: Алдыңғы көрінісі

en: Color
kk: Түстер

en: Install
kk: Орнату

en: Remove
kk: Өшіру

en: Preview of the selected icon theme
kk: Таңдалған таңбашалар темасын алдын-ала қарау

en: Icon Theme
kk: Таңбашалар

en: Preview of the selected cursor theme
kk: Таңдалған курсор темасын алдын-ала қарау

en: Size of cursors
kk: Курсорлар өлшемі

en: Smaller
kk: Кішірек

en: Bigger
kk: Үлкенірек

en: <b>Note:</b> Not all of the desktop applications support changing cursor theme on-the-fly. So your changes here might not be fully applied to all applications till next login.
kk: <b>Ескерту:</b> Қолданбалардың барлығы курсор темасын ауыстыруды жұмыс істеу кезінде қолдай бермейді. Өзгерістер сіз жүйеге келесі рет кіргенше дейін іске аспауы мүмкін.

en: Mouse Cursor
kk: Тышқан курсоры

en: Window Border
kk: Терезе шегі

en: Enable antialiasing
kk: Антиалиасингті іске қосу

en: <b>Antialiasing</b>
kk: <b>Антиалиасинг</b>

en: Enable hinting
kk: Тегістеуді іске қосу

en: Hinting style:
kk: Тегістеу түрі:

en: <b>Hinting</b>
kk: <b>Тегістеу</b>

en: Sub-pixel geometry:
kk: Субпиксель геометриясы:

en: <b>Sub-pixel geometry</b>
kk: <b>Субпиксель геометриясы</b>

en: Font
kk: Қаріп

en: Toolbar Style:
kk: Саймандар панелінің стилі:

en: Toolbar Icon Size:
kk: Панель таңбашасы өлшемі:

en: Show images on buttons
kk: Батырмаларда суреттерді көрсету

en: Show images in menus
kk: Мәзірлерде суреттерді көрсету

en: <b>GUI Options</b>
kk: <b>Интерфейс</b>

en: Play event sounds
kk: Оқиғалар дыбыстарын іске қосу

en: Play event sounds as feedback to user input
kk: Пайдаланушы енгізуге жауап ретінде оқиғалар дыбыстарын ойнату

en: <b>Sound Effect</b>
kk: <b>Дыбыстар</b>

en: Other
kk: Басқа

en: None
kk: Ешнәрсе

en: Slight
kk: Әлсіз

en: Medium
kk: Орташа

en: Full
kk: Толық

en: Same as menu items
kk: Мәзір нәрселері сияқты

en: Small toolbar icon
kk: Кіші панель таңбашалары

en: Large toolbar icon
kk: Үлкен панель таңбашалары

en: Same as buttons
kk: Батырмалар сияқты

en: Same as drag icons
kk: Тарту таңбашалары сияқты

en: Same as dialogs
kk: Сұхбаттар сияқты

en: Icons only
kk: Тек таңбашалар

en: Text only
kk: Тек мәтін

en: Text below icons
kk: Мәтін таңбашалардың астында

en: Text beside icons
kk: Мәтін таңбашалардың қасында

en: Select an icon theme
kk: Таңбашалар темасын таңдаңыз

en: *.tar.gz, *.tar.bz2 (Icon Theme)
kk: *.tar.gz, *.tar.bz2 (Таңбашалар темасы)
