lxappearance - en to nl translation catalogue (74 entries)

en: Customize Look and Feel
nl: Uiterlijk en bediening aanpassen

en: Customizes look and feel of your desktop and applications
nl: Past uiterlijk en bediening aan van uw bureaublad en toepassingen

en: windows;preferences;settings;theme;style;appearance;
nl: vensters;voorkeuren;instellingen;thema;stijl;uiterlijk;

en: Copyright (C) 2008-2014 LXDE Project
nl: Auteursrecht (C) 2008-2014 LXDE-project

en: Customizes look and feel of your desktop
nl: Past uiterlijk en bediening aan van uw werkomgeving

en: Preview of the selected widget style
nl: Vooruitblik van de gekozen widgetstijl

en: _File
nl: _Bestand

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _Help
nl: _Hulp

en: Radio Button
nl: Radioknop

en: Check Button
nl: Controleknop

en: button
nl: knop

en: Demo
nl: Demonstratie

en: Page1
nl: Pagina 1

en: Page2
nl: Pagina 2

en: Default font:
nl: Standaardlettertype:

en: Color scheme is not supported by currently selected widget theme.
nl: Kleurenschema wordt niet ondersteund door het thans gekozen widget-thema.

en: Use customized color scheme
nl: Gebruik aangepast kleurenschema

en: Normal windows:
nl: Normale vensters:

en: Text windows:
nl: Tekstvensters:

en: Selected items:
nl: Geselecteerde elementen:

en: Tooltips:
nl: Gereedschaptips:

en: Background
nl: Achtergrond

en: Foreground
nl: Voorgrond

en: Color
nl: Kleur

en: Install
nl: Installeer

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Preview of the selected icon theme
nl: Vooruitblik van het gekozen pictogramthema

en: Icon Theme
nl: Pictogramthema

en: Preview of the selected cursor theme
nl: Vooruitblik van het gekozen aanwijzerthema

en: Size of cursors
nl: Grootte van aanwijzers

en: Smaller
nl: Kleiner

en: Bigger
nl: Groter

en: <b>Note:</b> Not all of the desktop applications support changing cursor theme on-the-fly. So your changes here might not be fully applied to all applications till next login.
nl: <b>Let op:</b> Niet alle toepassingen ondersteunen een verandering van het muispijlthema zonder herstart. Dus uw veranderingen hier zouden pas volledig van kracht kunnen zijn na uw volgende aanmelding.

en: Mouse Cursor
nl: Muispijl

en: Window Border
nl: Vensterrand

en: Enable antialiasing
nl: Anti-kartelvorming inschakelen

en: <b>Antialiasing</b>
nl: <b>Anti-kartelvorming</b>

en: Enable hinting
nl: Vormsuggesties inschakelen

en: Hinting style:
nl: Stijl van vormsuggesties:

en: <b>Hinting</b>
nl: <b>Vormsuggesties</b>

en: Sub-pixel geometry:
nl: Subpixelgeometrie:

en: <b>Sub-pixel geometry</b>
nl: <b>Subpixelgeometrie</b>

en: Font
nl: Lettertype

en: Toolbar Style:
nl: Stijl van werkbalk:

en: Toolbar Icon Size:
nl: Grootte van werkbalkpictogram:

en: Show images on buttons
nl: Toon afbeeldingen op knoppen

en: Show images in menus
nl: Toon afbeeldingen in menu's

en: <b>GUI Options</b>
nl: <b>Opties voor de gebruikersomgeving</b>

en: Keyboard theme:
nl: Toetsenbordthema:

en: <b>Keyboard Options</b>
nl: <b>Opties voor toetsenbord</b>

en: Play event sounds
nl: Speel gebeurtenisgeluiden af

en: Play event sounds as feedback to user input
nl: Speel gebeurtenisgeluiden af als terugkoppeling op gebruikersinvoer

en: <b>Sound Effect</b>
nl: <b>Geluideffect</b>

en: Enable _accessibility in GTK+ applications
nl: Toegankelijkheid in GTK+ toepassingen

en: <b>Accessibility</b>
nl: <b>Toegankelijkheid</b>

en: Other
nl: Ander

en: None
nl: Geen

en: Slight
nl: Gering

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Full
nl: Volledig

en: Same as menu items
nl: Zelfde als menu-onderdelen

en: Small toolbar icon
nl: Klein werkbalkpictogram

en: Large toolbar icon
nl: Groot werkbalkpictogram

en: Same as buttons
nl: Zelfde als knoppen

en: Same as drag icons
nl: Zelfde als sleep-pictogrammen

en: Same as dialogs
nl: Zelfde als dialogen

en: Icons only
nl: Alleen pictogrammen

en: Text only
nl: Alleen-tekst

en: Text below icons
nl: Tekst onder pictogrammen

en: Text beside icons
nl: Tekst naast pictogrammen

en: Select an icon theme
nl: Kies een pictogramthema

en: *.tar.gz, *.tar.bz2 (Icon Theme)
nl: *.tar.gz, *.tar.bz2 (pictogramthema)

en: Setting color scheme is not available without lxsession as session manager.
nl: Instellen van kleurschema is niet beschikbaar zonder lxsession als sessiebeheerder.
