lxappearance 0.5.0 - en to pl translation catalogue (75 entries)

en: Customize Look and Feel
pl: Preferencje wyglądu

en: Customizes look and feel of your desktop and applications
pl: Dostosowuje wygląd środowiska graficznego i aplikacji

en: windows;preferences;settings;theme;style;appearance;
pl: okna;preferencje;ustawienia;motyw;styl;wygląd;

en: Copyright (C) 2008-2014 LXDE Project
pl: Prawa autorskie (C) 2008-2014 Projekt LXDE

en: Customizes look and feel of your desktop
pl: Dostosowuje wygląd środowiska graficznego

en: Preview of the selected widget style
pl: Podgląd wybranego stylu widżetów

en: _File
pl: _Plik

en: _Edit
pl: _Edycja

en: _Help
pl: Pomo_c

en: Radio Button
pl: Przycisk wyboru

en: Check Button
pl: Pole wyboru

en: button
pl: przycisk

en: Demo
pl: Prezentacja

en: Page1
pl: Strona1

en: Page2
pl: Strona2

en: Default font:
pl: Domyślna czcionka:

en: Widget
pl: Widżety

en: Color scheme is not supported by currently selected widget theme.
pl: Schematy kolorów nie są obsługiwane przez bieżący motyw widżetów.

en: Use customized color scheme
pl: Użyj własnego motywu kolorów

en: Normal windows:
pl: Normalne okna:

en: Text windows:
pl: Pola wejściowe:

en: Selected items:
pl: Wybrane elementy:

en: Tooltips:
pl: Podpowiedzi:

en: Background
pl: Tło

en: Foreground
pl: Pierwszoplanowy

en: Color
pl: Kolory

en: Install
pl: Zainstaluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Preview of the selected icon theme
pl: Podgląd wybranego stylu ikon

en: Icon Theme
pl: Motyw ikon

en: Preview of the selected cursor theme
pl: Podgląd wybranego stylu kursora

en: Size of cursors
pl: Rozmiar kursorów

en: Smaller
pl: Mniejszy

en: Bigger
pl: Większy

en: <b>Note:</b> Not all of the desktop applications support changing cursor theme on-the-fly. So your changes here might not be fully applied to all applications till next login.
pl: <b>Uwaga:</b> Nie wszystkie programy obsługują natychmiastową zmianę kursora myszy. Modyfikacje mogą zostać w pełni wprowadzone po ponownym zalogowaniu do środowiska graficznego.

en: Mouse Cursor
pl: Kursor myszy

en: Window Border
pl: Obramowanie okien

en: Enable antialiasing
pl: Włącz antyaliasing

en: <b>Antialiasing</b>
pl: <b>Antyaliasing</b>

en: Enable hinting
pl: Włączenie

en: Hinting style:
pl: Styl wygładzania:

en: <b>Hinting</b>
pl: <b>Przyciąganie do siatki</b>

en: Sub-pixel geometry:
pl: Geometria pod-pikseli:

en: <b>Sub-pixel geometry</b>
pl: <b>Geometria pod-pikseli</b>

en: Font
pl: Czcionka

en: Toolbar Style:
pl: Styl paska narzędziowego:

en: Toolbar Icon Size:
pl: Rozmiar ikon paska narzędziowego:

en: Show images on buttons
pl: Wyświetlanie ikon na przyciskach

en: Show images in menus
pl: Wyświetlanie ikon w menu

en: <b>GUI Options</b>
pl: <b>Opcje interfejsu użytkownika</b>

en: Keyboard theme:
pl: Motyw klawiatury:

en: <b>Keyboard Options</b>
pl: <b>Opcje klawiatury</b>

en: Play event sounds
pl: Odtwarzanie zdarzeń dźwiękowych

en: Play event sounds as feedback to user input
pl: Odtwarzanie zdarzeń dźwiękowych jako reakcja na wprowadzanie danych

en: <b>Sound Effect</b>
pl: <b>Efekty dźwiękowe</b>

en: Enable _accessibility in GTK+ applications
pl: Włącz _ułatwienia dostępu w programach GTK+

en: <b>Accessibility</b>
pl: <b>Ułatwienia dostępu</b>

en: Other
pl: Inne

en: None
pl: Brak

en: Slight
pl: Lekki

en: Medium
pl: Średni

en: Full
pl: Pełny

en: Same as menu items
pl: Taki jak elementów menu

en: Small toolbar icon
pl: Małe ikony paska narzędzi

en: Large toolbar icon
pl: Duże ikony paska narzędzi

en: Same as buttons
pl: Taki jak przycisków

en: Same as drag icons
pl: Taki jak ikon przeciągania

en: Same as dialogs
pl: Taki jak okien dialogowych

en: Icons only
pl: Tylko ikony

en: Text only
pl: Tylko tekst

en: Text below icons
pl: Tekst poniżej ikon

en: Text beside icons
pl: Tekst obok ikon

en: Select an icon theme
pl: Wybór motywu ikon

en: *.tar.gz, *.tar.bz2 (Icon Theme)
pl: *.tar.gz, *.tar.bz2 (zestawy ikon)

en: Setting color scheme is not available without lxsession as session manager.
pl: Ustawienie schematu kolorów jest niemożliwe bez uruchomionego lxsession jako menedżera sesji.
