lxappearance - en to sl translation catalogue (75 entries)

en: Customize Look and Feel
sl: Videz in občutek

en: Customizes look and feel of your desktop and applications
sl: Prilagodite videz in občutek namizja

en: windows;preferences;settings;theme;style;appearance;
sl: okna;možnosti;nastavitve;tema;slog;videz;

en: Copyright (C) 2008-2014 LXDE Project
sl: Avtorske pravice © 2008 - 2014 Projekt LXDE

en: Customizes look and feel of your desktop
sl: Prilagodite videz in občutek namizja

en: Preview of the selected widget style
sl: Predogled izbranega sloga gradnikov

en: _File
sl: _Datoteka

en: _Edit
sl: _Uredi

en: _Help
sl: Pomo_č

en: Radio Button
sl: Izbirni gumb

en: Check Button
sl: Označno polje

en: button
sl: Gumb

en: Demo
sl: Preizkus

en: Page1
sl: Zavihek 1

en: Page2
sl: Zavihek 2

en: Default font:
sl: Privzeta pisava:

en: Widget
sl: Gradniki

en: Color scheme is not supported by currently selected widget theme.
sl: Trenutna tema gradnikov ne podpira barvnih shem.

en: Use customized color scheme
sl: Uporabi prilagojeno barvno shemo

en: Normal windows:
sl: Običajna okna:

en: Text windows:
sl: Besedilna okna:

en: Selected items:
sl: Izbrani predmeti:

en: Tooltips:
sl: Orodni namigi:

en: Background
sl: Ozadje

en: Foreground
sl: Ospredje

en: Color
sl: Barva

en: Install
sl: Namesti

en: Remove
sl: Odstrani

en: Preview of the selected icon theme
sl: Predogled izbrane teme ikon

en: Icon Theme
sl: Tema ikon

en: Preview of the selected cursor theme
sl: Predogled izbrane teme kazalke

en: Size of cursors
sl: Velikost kazalke

en: Smaller
sl: Manjša

en: Bigger
sl: Večja

en: <b>Note:</b> Not all of the desktop applications support changing cursor theme on-the-fly. So your changes here might not be fully applied to all applications till next login.
sl: <b>Opomba:</b> Vsi programi ne podpirajo sprotnega spreminjanja teme kazalke. Nekatere spremembe bodo uveljavljene šele ob naslednji prijavi.

en: Mouse Cursor
sl: Kazalka

en: Window Border
sl: Obroba oken

en: Enable antialiasing
sl: Omogoči glajenje robov

en: <b>Antialiasing</b>
sl: <b>Glajenje robov</b>

en: Enable hinting
sl: Omogoči glajenje pisave

en: Hinting style:
sl: Slog glajenja pisave:

en: <b>Hinting</b>
sl: <b>Glajenje pisave</b>

en: Sub-pixel geometry:
sl: Podtočkovna geometrija:

en: <b>Sub-pixel geometry</b>
sl: <b>Podtočkovna geometrija</b>

en: Font
sl: Pisava

en: Toolbar Style:
sl: Slog orodne vrstice:

en: Toolbar Icon Size:
sl: Velikost ikon orodne vrstice:

en: Show images on buttons
sl: Pokaži slilke na gumbih

en: Show images in menus
sl: Pokaži slike v menijih

en: <b>GUI Options</b>
sl: <b>Grafični vmesnik</b>

en: Keyboard theme:
sl: Tema tipkovnice:

en: <b>Keyboard Options</b>
sl: <b>Možnosti tipkovnice</b>

en: Play event sounds
sl: Predvajaj zvoke ob dogodkih

en: Play event sounds as feedback to user input
sl: Predvajaj zvoke kot odziv vnosu uporabnika

en: <b>Sound Effect</b>
sl: <b>Zvočni učinki</b>

en: Enable _accessibility in GTK+ applications
sl: Omogoči _dostopnost v programih GTK+

en: <b>Accessibility</b>
sl: <b>Dostopnost</b>

en: Other
sl: Drugo

en: None
sl: Brez

en: Slight
sl: Rahlo

en: Medium
sl: Srednje

en: Full
sl: Polno

en: Same as menu items
sl: Enaka predmetom menija

en: Small toolbar icon
sl: Majhne ikone

en: Large toolbar icon
sl: Velike ikone

en: Same as buttons
sl: Enaka gumbom

en: Same as drag icons
sl: Enaka vlečnim ikonam

en: Same as dialogs
sl: Enaka pogovornim oknom

en: Icons only
sl: Ikone

en: Text only
sl: Besedilo

en: Text below icons
sl: Besedilo pod ikonami

en: Text beside icons
sl: Besedilo poleg ikon

en: Select an icon theme
sl: Izberite temo ikon

en: *.tar.gz, *.tar.bz2 (Icon Theme)
sl: *.tar.gz, *.tar.bz2 (Tema ikon)

en: Setting color scheme is not available without lxsession as session manager.
sl: Nastavljanje barvnih shem je mogoče le, če uporabljate upravljalnika sej LXSession.
