lxappearance - en to ug translation catalogue (68 entries)

en: Customize Look and Feel
ug: كۆرۈنۈش ۋە تۇيغۇنى ئۆزلەشتۈرۈش

en: Customizes look and feel of your desktop and applications
ug: ئۈستەلئۈستىنىڭ ۋە پروگراممىلارنىڭ كۆرۈنۈش ۋە تۇيغۇسىنى ئۆزلەشتۈرۈش

en: Customizes look and feel of your desktop
ug: ئۈستەلئۈستىنىڭ كۆرۈنۈش ۋە تۇيغۇسىنى ئۆزلەشتۈرۈش

en: Preview of the selected widget style
ug: تاللانغان ۋىجېت ئۇسلۇبىنى ئالدىن كۆزىتىش

en: _File
ug: ھۆججەت(_F)

en: _Edit
ug: تەھرىر(_E)

en: _Help
ug: ياردەم(_H)

en: Radio Button
ug: تاق تاللاش كۇنۇپكىسى

en: Check Button
ug: Check توپچىسى

en: button
ug: كۇنۇپكا

en: Demo
ug: ئۈلگە كۆرسىتىش

en: Page1
ug: بەت 1

en: Page2
ug: بەت 2

en: Default font:
ug: كۆڭۈلدىكى خەت نۇسخىسى:

en: Widget
ug: ۋىجېت

en: Color scheme is not supported by currently selected widget theme.
ug: ھازىر تاللانغان ۋىجېت ئۆرنىكى بۇ رەڭ لايىھىسىنى قوللىمايدۇ.

en: Use customized color scheme
ug: ئۆزلەشتۈرۈلگەن رەڭ لايىھىسى ئىشلىتىش

en: Normal windows:
ug: نورمال كۆزنەكلەر:

en: Text windows:
ug: تېكىست كۆزنەكلىرى:

en: Selected items:
ug: تاللانغان تۈرلەر:

en: Tooltips:
ug: كۆرسەتمىلەر:

en: Background
ug: تەگلىك

en: Foreground
ug: ئالدى كۆرۈنۈش

en: Color
ug: رەڭ

en: Install
ug: ئورنات

en: Remove
ug: چىقىرىۋەت

en: Preview of the selected icon theme
ug: تاللانغان سىنبەلگىنى ئالدىن كۆزىتىش

en: Icon Theme
ug: سىنبەلگە تېمىسى

en: Preview of the selected cursor theme
ug: تاللانغان ئۆرنەكنى ئالدىن كۆزىتىش

en: Size of cursors
ug: نۇربەلگىلەرنىڭ چوڭلۇقى:

en: Smaller
ug: كىچىكرەك

en: Bigger
ug: چوڭراق

en: <b>Note:</b> Not all of the desktop applications support changing cursor theme on-the-fly. So your changes here might not be fully applied to all applications till next login.
ug: <b>دىققەت:</b> نۇربەلگە ئۆرنىكىنىڭ ئۆزگىرىشى بارلىق پروگراممىلاردا شۇ ھامان قوللىنىلماسلىقى مۇمكىن. شۇڭا كېيىنكى قېتىم كىرگەندە ئاندىن ھەممە پروگراممىلاردا ئۆزگىرىشلەرنى كۆرەلەيسىز.

en: Mouse Cursor
ug: چاشقىنەك نۇربەلگىسى

en: Window Border
ug: كۆزنەك گىرۋىكى

en: Enable antialiasing
ug: سىلىقلاشنى ئىناۋەتلىك قىلسۇن

en: <b>Antialiasing</b>
ug: <b>سىلىقلاش</b>

en: Enable hinting
ug: خىنتلاشنى ئىناۋەتلىك قىلىش

en: Hinting style:
ug: خىنتلاش ئۇسلۇبى:

en: <b>Hinting</b>
ug: <b>خىنتلاش</b>

en: Sub-pixel geometry:
ug: تارماق پىكسېلنىڭ گېئومېتىرىيىسى:

en: <b>Sub-pixel geometry</b>
ug: <b>تارماق پىكسېلنىڭ گېئومېتىرىيىسى</b>

en: Font
ug: خەت نۇسخا

en: Toolbar Style:
ug: قورال بالدىقى ئۇسلۇبى:

en: Toolbar Icon Size:
ug: قورال بالدىقى چوڭلۇقى:

en: Show images on buttons
ug: توپچىلارنى سۈرەتلەرنى كۆرسىتىش

en: Show images in menus
ug: تىزىملىكلەردە سۈرەتلەرنى كۆرسىتىش

en: <b>GUI Options</b>
ug: <b>گرافىكىلىق كۆرۈنمەيۈز(GUI) تاللانمىسى</b>

en: Play event sounds
ug: ھادىسە ئاۋازىنى قويۇش

en: Play event sounds as feedback to user input
ug: ئاۋاز چىقىرىش ئارقىلىق ئىشلەتكۈچى كىرگۈزۈشىگە ئىنكاس قايتۇرۇش

en: <b>Sound Effect</b>
ug:  <b>ئۈن ئۈنۈمى</b>

en: Other
ug: باشقا

en: None
ug: يوق

en: Slight
ug: ئاز

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Full
ug: تامامەن

en: Same as menu items
ug: تىزىملىك تۈرلىرىگە ئوخشاش

en: Small toolbar icon
ug: كىچىك قورال بالداق سىنبەلگىسى

en: Large toolbar icon
ug: چوڭ قورال بالداق سىنبەلگىسى

en: Same as buttons
ug: توپچىلارغا ئوخشاش

en: Same as drag icons
ug: سۆرەش سىنبەلگىسىگە ئوخشاش

en: Same as dialogs
ug: سۆزلەشكۈلەرگە ئوخشاش

en: Icons only
ug: سىنبەلگىلەرلا

en: Text only
ug: تېكىستلا

en: Text below icons
ug: تېكىست سىنبەلگە ئاستىدا

en: Text beside icons
ug: تېكىست سىنبەلگە يېنىدا

en: Select an icon theme
ug: سىنبەلگىلىك ئۆرنەك تاللايدۇ

en: *.tar.gz, *.tar.bz2 (Icon Theme)
ug: *.tar.gz, *.tar.bz2 (سىنبەلگە ئۆرنىكى)
