lxappearance - en to uk translation catalogue (75 entries)

en: Customize Look and Feel
uk: Налаштувати вигляд і відображення

en: Customizes look and feel of your desktop and applications
uk: Налаштовує вигляд Вашого робочого столу і програм

en: windows;preferences;settings;theme;style;appearance;
uk: вікна;налаштування;тема;стиль;вигляд;

en: Copyright (C) 2008-2014 LXDE Project
uk: Всі права застережено (C) 2008-2014 Проект LXDE

en: Customizes look and feel of your desktop
uk: Налаштовує вигляд Вашого робочого столу

en: Preview of the selected widget style
uk: Перегляд вибраного стилю віджетів

en: _File
uk: _Файл

en: _Edit
uk: _Редагувати

en: _Help
uk: _Допомога

en: Radio Button
uk: Кнопка радіо

en: Check Button
uk: Кнопка перевірки

en: button
uk: кнопка

en: Demo
uk: Демонстрація

en: Page1
uk: Сторінка 1

en: Page2
uk: Сторінка 2

en: Default font:
uk: Шрифт по замовчуванню:

en: Widget
uk: Віджет

en: Color scheme is not supported by currently selected widget theme.
uk: Схема кольору не підтримується поточною темою віджетів.

en: Use customized color scheme
uk: Використовувати власну схему кольорів

en: Normal windows:
uk: Звичайне вікно:

en: Text windows:
uk: Вікно тексту:

en: Selected items:
uk: Вибрані пункти:

en: Tooltips:
uk: Підказки:

en: Background
uk: Тло

en: Foreground
uk: Передній план

en: Color
uk: Колір

en: Install
uk: Встановити

en: Remove
uk: Вилучити

en: Preview of the selected icon theme
uk: Перегляд вибраної теми іконок

en: Icon Theme
uk: Тема іконок

en: Preview of the selected cursor theme
uk: Перегляд вибраної теми курсору

en: Size of cursors
uk: Розмір курсорів

en: Smaller
uk: Менше

en: Bigger
uk: Більше

en: <b>Note:</b> Not all of the desktop applications support changing cursor theme on-the-fly. So your changes here might not be fully applied to all applications till next login.
uk: <b>Примітка:</b> Не всі програми робочого столу підримують зміну теми курсора на льоту. Тому, можливо, не всі зміни будуть повністю застосовані відразу, а лише після поновного входу в систему.

en: Mouse Cursor
uk: Курсор мишки

en: Window Border
uk: Границя вікна

en: Enable antialiasing
uk: Ввімкнути згладжування

en: <b>Antialiasing</b>
uk: <b>Згладжування</b>

en: Enable hinting
uk: Включити підказки

en: Hinting style:
uk: Стиль підказок:

en: <b>Hinting</b>
uk: <b>Підказка</b>

en: Sub-pixel geometry:
uk: Суб-піксельна геометрія:

en: <b>Sub-pixel geometry</b>
uk: <b>Суб-піксельна геометрія</b>

en: Font
uk: Фонт

en: Toolbar Style:
uk: Стиль панелі інструментів:

en: Toolbar Icon Size:
uk: Розмір іконок панелі інструментів:

en: Show images on buttons
uk: Показати малюнки на кнопках

en: Show images in menus
uk: Показати малюнки в меню

en: <b>GUI Options</b>
uk: <b>Опції GUI</b>

en: Keyboard theme:
uk: Тема клавіатури

en: <b>Keyboard Options</b>
uk: <b>Опції клавіатури</b>

en: Play event sounds
uk: Програти звуки подій

en: Play event sounds as feedback to user input
uk: Програвати звуки подій як відгук на ввід користувача

en: <b>Sound Effect</b>
uk: <b>Звуковий ефект</b>

en: Enable _accessibility in GTK+ applications
uk: _Дозволити доступність в GTK+ програмах

en: <b>Accessibility</b>
uk: <b>Доступність</b>

en: Other
uk: Інше

en: None
uk: Немає

en: Slight
uk: Незначний

en: Medium
uk: Середній

en: Full
uk: Повний

en: Same as menu items
uk: Так само як пукти меню

en: Small toolbar icon
uk: Маленькі іконки панелі інструментів

en: Large toolbar icon
uk: Велика іконка панелі інструментів

en: Same as buttons
uk: Так само як кнопки

en: Same as drag icons
uk: Так само іконки перетягування

en: Same as dialogs
uk: Так само як діалоги

en: Icons only
uk: Тільки іконки

en: Text only
uk: Тільки текст

en: Text below icons
uk: Текст під іконками

en: Text beside icons
uk: Текст поруч з іконками

en: Select an icon theme
uk: Вибрати тему іконок

en: *.tar.gz, *.tar.bz2 (Icon Theme)
uk: *.tar.gz, *.tar.bz2 (Тема іконок)

en: Setting color scheme is not available without lxsession as session manager.
uk: Налаштування схеми кольорів неможливе без lxsession як менеджера сесії.
