lxdm - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: User:
bg: Потребител:

en: Desktop:
bg: Работен плот:

en: Language:
bg: Език:

en: Keyboard:
bg: Клавиатурна подредба:

en: lxdm config
bg: Настройка

en: Automatic Login
bg: Автоматично вписване

en: Background
bg: Фон

en: Default
bg: По подразбиране

en: Enable bottom panel
bg: Включване на долния панел

en: Bottom Panel Options
bg: Опции на долния панел

en: Transparent panel
bg: Прозрачен панел

en: Hide sessions
bg: Скриване на сесиите

en: Show languages menu
bg: Показване на меню с езици

en: Show keyboard layouts
bg: Показване на клавиатурните подредби

en: Hide quit button
bg: Скриване на бутона за изход

en: Other Options
bg: Други опции

en: Show user list
bg: Показване на лист с потребители

en: Hide time
bg: Скриване на времето

en: Unspecified
bg: Не е зададен

en: Password:
bg: Парола:

en: _Reboot
bg: _Рестартирай

en: _Shutdown
bg: _Изключи

en: 
    <i>logged in</i>
bg: 
    <i>вписан</i>

en: More ...
bg: Още...

en: Browse for more pictures...
bg: Други снимки...
