lxdm - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: User:
hu: Felhasználó:

en: Desktop:
hu: Asztal:

en: Language:
hu: Nyelv:

en: Keyboard:
hu: Billentyűzet:

en: lxdm config
hu: lxdm beállítása

en: Automatic Login
hu: Automatikus bejelentkezés

en: Background
hu: Háttér

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Enable bottom panel
hu: Alsó panel engedélyezése

en: Bottom Panel Options
hu: Alsó panel beállítások

en: Transparent panel
hu: Átlátszó panel

en: Hide sessions
hu: Munkamenetek elrejtése

en: Show languages menu
hu: Nyelvek menü megjelenítése

en: Show keyboard layouts
hu: Billentyűzetkiosztás megjelenítése

en: Hide quit button
hu: Kilépés gomb elrejtése

en: Other Options
hu: Egyéb beállítások

en: Show user list
hu: Felhasználólista megjelenítése

en: Hide time
hu: Idő elrejtése

en: Unspecified
hu: Nincs megadva

en: Password:
hu: Jelszó:

en: _Reboot
hu: Újra_indítás

en: _Shutdown
hu: _Leállítás

en: 
    <i>logged in</i>
hu: 
    <i>bejelentkezve</i>

en: More ...
hu: Több…

en: Browse for more pictures...
hu: További képek tallózása…
