lxdm 0.3.0 - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: User:
ja: ユーザ:

en: Desktop:
ja: デスクトップ:

en: Language:
ja: 言語:

en: Keyboard:
ja: キーボード:

en: lxdm config
ja: lxdm 設定

en: Automatic Login
ja: 自動ログイン

en: Background
ja: 背景

en: Default
ja: デフォルト

en: Enable bottom panel
ja: 下部パネルを有効にする

en: Bottom Panel Options
ja: 下部パネルのオプション

en: Transparent panel
ja: パネルを透明にする

en: Hide sessions
ja: セッションを隠す

en: Show languages menu
ja: 言語メニューを表示

en: Show keyboard layouts
ja: キーボードのレイアウトを表示

en: Hide quit button
ja: 終了ボタンを隠す

en: Other Options
ja: その他のオプション

en: Show user list
ja: ユーザのリストを表示

en: Hide time
ja: 時刻を隠す

en: Unspecified
ja: 未指定

en: Password:
ja: パスワード:

en: _Reboot
ja: 再起動(_R)

en: _Shutdown
ja: シャットダウン(_S)

en: 
    <i>logged in</i>
ja: 
    <i>ログイン中</i>

en: More ...
ja: その他 ...

en: Browse for more pictures...
ja: 他の画像を一覧する...
