lxdm - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: User:
nl: Gebruiker:

en: Desktop:
nl: Bureaublad:

en: Language:
nl: Taal:

en: Keyboard:
nl: Toetsenbord:

en: Automatic Login
nl: Automatisch aanmelden

en: Background
nl: Achtergrond

en: Default
nl: Standaard

en: Enable bottom panel
nl: Onderste werkbalk inschakelen

en: Bottom Panel Options
nl: Opties voor onderste werkbalk

en: Transparent panel
nl: Doorzichtige werkbalk

en: Hide sessions
nl: Sessies verbergen

en: Show languages menu
nl: Toon talenmenu

en: Show keyboard layouts
nl: Toon toetsenbordindelingen

en: Hide quit button
nl: Verberg afsluitknop

en: Other Options
nl: Andere opties

en: Show user list
nl: Toon gebruikerslijst

en: Hide time
nl: Verberg tijd

en: Unspecified
nl: Niet-gespecificeerd

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: _Reboot
nl: _Herstarten

en: _Shutdown
nl: _Afsluiten

en: 
    <i>logged in</i>
nl: 
    <i>aangemeld</i>

en: More ...
nl: Meer ...

en: Browse for more pictures...
nl: Blader naar meer afbeeldingen...
