lxdm - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: User:
ru: Пользователь:

en: Desktop:
ru: Сеанс:

en: Language:
ru: Язык:

en: Keyboard:
ru: Клавиатура:

en: lxdm config
ru: конфигурация lxdm

en: Automatic Login
ru: Автоматический вход

en: Background
ru: Фон

en: Default
ru: По умолчанию

en: Enable bottom panel
ru: Включить нижнюю панель

en: Bottom Panel Options
ru: Параметры нижней панели

en: Transparent panel
ru: Прозрачная панель

en: Hide sessions
ru: Скрыть сессии

en: Show languages menu
ru: Показать меню выбора языка

en: Show keyboard layouts
ru: Показать раскладки клавиатуры

en: Hide quit button
ru: Скрыть кнопку выхода

en: Other Options
ru: Другие параметры

en: Show user list
ru: Показать список пользователей

en: Hide time
ru: Скрыть время

en: Unspecified
ru: Незадано

en: Password:
ru: Пароль:

en: _Reboot
ru: _Перезагрузка

en: _Shutdown
ru: _Выключение

en: 
    <i>logged in</i>
ru: 
    <i>вошел</i>

en: More ...
ru: Ещё ...

en: Browse for more pictures...
ru: Ещё изображения...
