lxdm - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: User:
sl: Uporabnik:

en: Desktop:
sl: Namizje:

en: Language:
sl: Jezik:

en: Keyboard:
sl: Tipkovnica:

en: lxdm config
sl: Nastavitve LXDM

en: Automatic Login
sl: Samodejna prijava

en: Background
sl: Ozadje

en: Default
sl: Privzeto

en: Enable bottom panel
sl: Omogoči spodnji pult

en: Bottom Panel Options
sl: Možnosti spodnjega pulta

en: Transparent panel
sl: Prozoren pult

en: Hide sessions
sl: Skrij seje

en: Show languages menu
sl: Pokaži seznam jezikov

en: Show keyboard layouts
sl: Pokaži razporeditve tipk

en: Hide quit button
sl: Skrij gumb za izhod

en: Other Options
sl: Druge možnosti

en: Show user list
sl: Pokaži seznam uporabnikov

en: Hide time
sl: Skrij uro

en: Unspecified
sl: Nedoločeno

en: Password:
sl: Geslo:

en: _Reboot
sl: _Ponovni zagon

en: _Shutdown
sl: _Izklop

en: 
    <i>logged in</i>
sl: 
    <i>Prijavljen</i>

en: More ...
sl: Več ...

en: Browse for more pictures...
sl: Brskaj ...
