lxdm - en to sr translation catalogue (25 entries)

en: User:
sr: Корисник:

en: Desktop:
sr: Радна површ:

en: Language:
sr: Језик:

en: Keyboard:
sr: Tастатурa:

en: lxdm config
sr: lxdm подешавање

en: Automatic Login
sr: Самопријављивање

en: Background
sr: Позадина

en: Default
sr: Подразумевано

en: Enable bottom panel
sr: Омогући доњи панел

en: Bottom Panel Options
sr: Поставке доњег панела

en: Transparent panel
sr: Провидан панел

en: Hide sessions
sr: Не приказуј сесије

en: Show languages menu
sr: Прикажи мени за избор језика

en: Show keyboard layouts
sr: Прикажи распореде тастатуре

en: Hide quit button
sr: Не приказуј дугме за излаз

en: Other Options
sr: Друге поставке

en: Show user list
sr: Прикажи листу корисника

en: Hide time
sr: Не приказуј време

en: Unspecified
sr: Неодређено

en: Password:
sr: Лозинка:

en: _Reboot
sr: Поново пок_рени

en: _Shutdown
sr: Уга_си

en: 
    <i>logged in</i>
sr: 
    <i>пријављен у</i>

en: More ...
sr: Више...

en: Browse for more pictures...
sr: Потражи више слика...
