lxdm - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: User:
cs: Uživatel:

en: Desktop:
cs: Pracovní plocha:

en: Language:
cs: Jazyk:

en: Keyboard:
cs: Klávesnice:

en: Automatic Login
cs: Automatické přihlašování

en: Background
cs: Pozadí

en: Default
cs: Výchozí

en: Enable bottom panel
cs: Zobrazit spodní panel

en: Bottom Panel Options
cs: Nastavení spodního panelu

en: Transparent panel
cs: Průhledný panel

en: Hide sessions
cs: Skrýt sezení

en: Show languages menu
cs: Zobrazit nabídku jazyků

en: Show keyboard layouts
cs: Zobrazit rozložení klávesnice

en: Hide quit button
cs: Skrýt zavírací tlačítko

en: Other Options
cs: Jiné nastavení

en: Show user list
cs: Zobrazit seznam uživatelů

en: Hide time
cs: Skrýt čas

en: Unspecified
cs: Neurčeno

en: Password:
cs: Heslo:

en: _Reboot
cs: _Restartovat

en: _Shutdown
cs: _Vypnout

en: 
    <i>logged in</i>
cs: 
    <i>přihlášeno</i>

en: More ...
cs: Více ...

en: Browse for more pictures...
cs: Vyhledat další obrázky...
