lxinput - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Input Device Preferences
bg: Свойства на входно устройство

en: Sensitivity:
bg: Чувствителност:

en: High
bg: Висока

en: Low
bg: Ниска

en: Fast
bg: Бърза

en: Slow
bg: Бавна

en: Acceleration:
bg: Ускорение:

en: <b>Motion</b>
bg: <b>Движение</b>

en: Left handed (Swap left and right mouse buttons)
bg: Лява ръка (Размяна на ляв и десен бутон)

en: Mouse
bg: Мишка

en: Delay before each key starts repeating
bg: Забавяне до повторно въвеждане

en: Repeat delay:
bg: Забавяне на повторението:

en: Interval between each key repeat
bg: Интервал между повторението на клавишите

en: Long
bg: Дълга

en: Short
bg: Къса

en: Repeat interval:
bg: Период на повтаряне:

en: Type in the following box to test your keyboard settings
bg: Пишете в следното поле, за да тествате настройките на клавиатурата

en: <b>Character Repeat</b>
bg: <b>Символно повтаряне</b>

en: Beep when there is an error of keyboard input
bg: Бипни, когато има проблем с клавиатурния вход

en: <b>Keyboard layout</b>
bg: <b>Клавиатурна подредба</b>

en: Keyboard
bg: Клавиатура

en: Touch Pad
bg: Тъчпад

en: Keyboard and Mouse
bg: Клавиатура и мишка

en: Configure keyboard, mouse, and other input devices
bg: Настройка на клавиатурата, мишката и други входни устройства
