lxinput - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Input Device Preferences
el: Ιδιότητες συσκευής εισόδου

en: Sensitivity:
el: Ευαισθησία:

en: High
el: Υψηλή

en: Low
el: Χαμηλή

en: Fast
el: Γρήγορα

en: Slow
el: Αργά

en: Acceleration:
el: Επιτάχυνση:

en: <b>Motion</b>
el: <b>Κίνηση</b>

en: Left handed (Swap left and right mouse buttons)
el: Αριστερόχειρας (Εναλλαγή αριστερού και δεξιού κουμπιού του ποντικιού)

en: Mouse
el: Ποντίκι

en: Delay before each key starts repeating
el: Καθυστέριση πριν την επανάληψη του πλήκτρου

en: Repeat delay:
el: Καθυστέρηση επανάληψης:

en: Interval between each key repeat
el: Διάστημα μεταξύ επανάληψης πλήκτρου

en: Long
el: Μεγάλο

en: Short
el: Μικρό

en: Repeat interval:
el: Διάστημα επανάληψης:

en: Type in the following box to test your keyboard settings
el: Πληκτρολογίστε στο παρόν κουτάκι για να δοκιμάστε τις ρυθμίσεις πληκτρολογίου

en: <b>Character Repeat</b>
el: <b>Επανάληψη χαρακτήρα</b>

en: Beep when there is an error of keyboard input
el: Κουδούνισμα σε περίπτωση σφάλματος κατά την πληκτρολόγηση

en: <b>Keyboard layout</b>
el: <b>Διάταξη πληκτρολογίου</b>

en: Keyboard
el: Πληκτρολόγιο

en: Keyboard and Mouse
el: Πληκτρολόγιο και ποντίκι

en: Configure keyboard, mouse, and other input devices
el: Ρυθμίσεις πληκτρολογίου, ποντικιού και άλλων συσκευών εισόδου
