lxinput - en to et translation catalogue (26 entries)

en: LXInput autostart
et: LXInput autokäivitus

en: Setup keyboard and mouse using settings done in LXInput
et: Seadista klaviatuur ja hiir, kasutades LXInput-i seadeid

en: Input Device Preferences
et: Sisendseadme eelistused

en: Sensitivity:
et: Tundlikkus:

en: High
et: Kõrge

en: Low
et: Madal

en: Fast
et: Kiire

en: Slow
et: Aeglane

en: Acceleration:
et: Kiirendus:

en: <b>Motion</b>
et: <b>Liikumine</b>

en: Left handed (Swap left and right mouse buttons)
et: Vasakukäeline (vasak ja parem hiireklahv on vahetuses)

en: Mouse
et: Hiir

en: Delay before each key starts repeating
et: Viivitus enne klahvi kordumise algust

en: Repeat delay:
et: Korduse viivitus:

en: Interval between each key repeat
et: Vahemik klahvikorduste vahel

en: Long
et: Pikk

en: Short
et: Lühike

en: Repeat interval:
et: Korduse intervall:

en: Type in the following box to test your keyboard settings
et: Klaviatuurisätete proovimiseks võid siia tekstikasti trükkida

en: <b>Character Repeat</b>
et: <b>Märgikordus</b>

en: Beep when there is an error of keyboard input
et: Piiks klaviatuurisisendi vea korral

en: <b>Keyboard layout</b>
et: <b>Klaviatuuri asetus</b>

en: Keyboard
et: Klaviatuur

en: Touch Pad
et: Puuteplaat

en: Keyboard and Mouse
et: Klaviatuur ja hiir

en: Configure keyboard, mouse, and other input devices
et: Klaviatuuri, hiire ja teiste sisendseadmete seadistamine
