master - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: Input Device Preferences
kk: Енгізу құрылғы баптаулары

en: Sensitivity:
kk: Сезімталдық:

en: High
kk: Жоғары

en: Low
kk: Төмен

en: Fast
kk: Жылдам:

en: Slow
kk: Баяу

en: Acceleration:
kk: Үдету:

en: <b>Motion</b>
kk: <b>Қозғалыс</b>

en: Left handed (Swap left and right mouse buttons)
kk: Солақай (тышқанның сол мен оң жақ батырмаларын ауыстыру)

en: Mouse
kk: Тышқан

en: Delay before each key starts repeating
kk: Әр перне қайталауды бастау алдындағы бөгеуі

en: Repeat delay:
kk: Қайталау бөгеуі

en: Interval between each key repeat
kk: Пернені қайталау арасындағы уақыт аралығы

en: Long
kk: Ұзақ

en: Short
kk: Қысқа

en: Repeat interval:
kk: Қайталау аралығы:

en: Type in the following box to test your keyboard settings
kk: Пернетақта баптауларын тексеру үшін келесі өрісте тере аласыз

en: <b>Character Repeat</b>
kk: <b>Таңбаны қайталау</b>

en: Beep when there is an error of keyboard input
kk: Пернетақтадан енгізу кезінде қате болса дыбыс беру

en: <b>Keyboard layout</b>
kk: <b>Пернетақта жаймасы</b>

en: Keyboard
kk: Пернетақта

en: Touch Pad
kk: Тачпад

en: Keyboard and Mouse
kk: Пернетақта мен тышқан

en: Configure keyboard, mouse, and other input devices
kk: Пернетақта, тышқан мен басқа да енгізу құрылғыларын баптау
