lxinput - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: LXInput autostart
pl: Automatyczne uruchamianie LXInput

en: Setup keyboard and mouse using settings done in LXInput
pl: Ustaw klawiaturę i mysz używając ustawień dokonanych w LXInput

en: Input Device Preferences
pl: Preferencje urządzeń wejściowych

en: Sensitivity:
pl: Czułość:

en: High
pl: Wysoka

en: Low
pl: Niska

en: Fast
pl: Duże

en: Slow
pl: Małe

en: Acceleration:
pl: Przyspieszenie:

en: <b>Motion</b>
pl: <b>Ruch</b>

en: Left handed (Swap left and right mouse buttons)
pl: Zamienienie funkcji prawego i lewego przycisku myszy

en: Mouse
pl: Mysz

en: Delay before each key starts repeating
pl: Określa czas opóźnienia przed rozpoczęciem powtarzania danego znaku

en: Repeat delay:
pl: Czas opóźnienia przed powtórzeniem:

en: Interval between each key repeat
pl: Określa czas przerwy pomiędzy kolejnymi powtórzeniami znaku

en: Long
pl: Długi

en: Short
pl: Krótki

en: Repeat interval:
pl: Czas pomiędzy powtórzeniami:

en: Type in the following box to test your keyboard settings
pl: Proszę wprowadzić tekst w poniższe pole, aby przetestować ustawienia klawiatury:

en: <b>Character Repeat</b>
pl: <b>Powtarzanie znaków</b>

en: Beep when there is an error of keyboard input
pl: Ostrzeganie sygnałem dźwiękowym w przypadku błędu wejścia klawiatury

en: <b>Keyboard layout</b>
pl: <b>Układ klawiatury</b>

en: Keyboard
pl: Klawiatura

en: Touch Pad
pl: Panel dotykowy

en: Keyboard and Mouse
pl: Klawiatura i mysz

en: Configure keyboard, mouse, and other input devices
pl: Konfiguruje klawiaturę, mysz i inne urządzenia wejściowe
