lxinput - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Input Device Preferences
sk: Nastavenia vstupného zariadenia

en: Sensitivity:
sk: Citlivosť:

en: High
sk: Vysoké

en: Low
sk: Nízke

en: Fast
sk: Rýchle

en: Slow
sk: Pomalé

en: Acceleration:
sk: Zrýchľovanie:

en: <b>Motion</b>
sk: <b>Pohyb</b>

en: Left handed (Swap left and right mouse buttons)
sk: Pre ľaváka (vymeniť pravé a ľavé tlačilo myši)

en: Mouse
sk: Myš

en: Delay before each key starts repeating
sk: Oneskorenie pred začatím opakovania klávesu

en: Repeat delay:
sk: Oneskorenie opakovania:

en: Interval between each key repeat
sk: Interval medzi jednotlivými opakovaniami klávesu

en: Long
sk: Dlhé

en: Short
sk: Krátke

en: Repeat interval:
sk: Interval opakovania:

en: Type in the following box to test your keyboard settings
sk: Ak chcete otestovať svoje nastavenia klávesnice, píšte do nasledovného poľa

en: <b>Character Repeat</b>
sk: <b>Opakovanie znakov</b>

en: Beep when there is an error of keyboard input
sk: Pípnutie pri chybe vstupu z klávesnice

en: Keyboard
sk: Klávesnica

en: Touch Pad
sk: Touchpad

en: Keyboard and Mouse
sk: Klávesnica a myš

en: Configure keyboard, mouse, and other input devices
sk: Nastaviť klávesnicu, myš a ostatné vstupné zariadenia
