lxinput - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Input Device Preferences
ug: كىرگۈزۈش ئۈسكۈنىسى مايىللىقى

en: Sensitivity:
ug: سەزگۈرلۈكى:

en: High
ug: يۇقىرى

en: Low
ug: تۆۋەن

en: Fast
ug: تېز

en: Slow
ug: ئاستا

en: Acceleration:
ug: تېزلىتىش:

en: <b>Motion</b>
ug: <b>ھەرىكەت</b>

en: Left handed (Swap left and right mouse buttons)
ug: سولخاي (چاشقىنەككە ئوڭ سول توپچىنى ئالماشتۇرىدۇ)

en: Mouse
ug: چاشقىنەك

en: Delay before each key starts repeating
ug: ھەر بىر كۇنۇپكىنىڭ قايتىلىنىشتىن بۇرۇنقى كېچىكىش ۋاقتى

en: Repeat delay:
ug: قايتىلاشنىڭ كېچىكىش ۋاقتى:

en: Interval between each key repeat
ug: ھەر بىر كۇنۇپكىنىڭ قايتىلىنىشى ئارىسىدىكى ئىنتېرۋال

en: Long
ug: ئۇزۇن

en: Short
ug: قىسقا

en: Repeat interval:
ug: قايتىلاش ئىنتېرۋالى:

en: Type in the following box to test your keyboard settings
ug: كۇنۇپكا تەڭشىكىنى سىناش ئۈچۈن تۆۋەندىكى كۆزنەكچىگە كىرگۈزۈش ئېلىپ بېرىڭ

en: <b>Character Repeat</b>
ug: <b>ھەرپ قايتىلاش</b>

en: Beep when there is an error of keyboard input
ug: ھەرپتاختىدىن كىرگۈزگەندە خاتالىق كۆرۈلسە زىل چال

en: <b>Keyboard layout</b>
ug: <b>ھەرپتاختا جايلاشتۇرۇلۇشى</b>

en: Keyboard
ug: ھەرپتاختا

en: Touch Pad
ug: سەزگۈر تاختا

en: Keyboard and Mouse
ug: ھەرپتاختا ۋە چاشقىنەك

en: Configure keyboard, mouse, and other input devices
ug: ھەرپتاختا، چاشقىنەك ۋە باشقا كىرگۈزۈش ئۈسكۈنىلىرىنى سەپلەش
