master - en to kk translation catalogue (16 entries)

note: item = gtk_separator_menu_item_new(); gtk_menu_shell_append(p, item);
en: _Customize
kk: Ба_птау

en: Go back to "%s"
kk: "%s" жеріне қайту

en: Enable key navigation
kk: Пернелермен навигацияны іске қосу

en: Allow users to use up/down/left/right/tab/enter keys to operate the lxlauncher
kk: Пайдаланушыға жоғары/төмен/сол жақ/оң жақ/табуляция/енгізу батырмаларын lxlauncher-ді басқару үшін қолдануға мүмкін қылу

en: Column spacing
kk: Бағандар аралығы

en: The amount of space between two consecutive columns
kk: Екі қатар бағандар арасындағы аралық

en: Row spacing
kk: Жаолдар аралығы

en: The amount of space between two consecutive rows
kk: Екі қатар жолдар арасындағы аралық

en: Homogeneous
kk: Гомогенді

en: Whether the children should be all the same size
kk: Ұрпақтар бірдей өлшемді болу керек пе, соны анықтайды

en: Command not found
kk: Команда табылмады

en: Learn
kk: Білім алу

en: Math
kk: Математика

en: Play
kk: Ойындар

en: Web Mail
kk: Желі, пошта

en: Work
kk: Жұмыс
