gnome-menu 2.14 - en to br translation catalogue (24 entries)

en: Sound & Video
br: Son ha video

en: Multimedia menu
br: Liesvedia

en: Programming
br: Gouleviñ

en: Tools for software development
br: Ar binvioù da ziorren ar poelladoù

en: Education
br: Deskadurezh

en: Games
br: C'hoarioù

en: Games and amusements
br: C'hoarioù ha diduelloù

en: Graphics
br: Grafikoù

en: Graphics applications
br: Poelladoù grafikoù

en: Applications
br: Arloadoù

en: Personal preferences and administration settings
br: Pezh a blij deoc'h ar muiañ ha neuziadoù ar mererezh

en: Internet
br: Kenrouedad

en: Programs for Internet access such as web and email
br: Ar poelladoù da dizhout ar Genrouedad evel web ha postelerezh

en: Office
br: Bureveg

en: Office Applications
br: Arloadoù bureveg all

en: Other
br: All

en: Applications that did not fit in other categories
br: An arloadoù n'int ket staget ouzh ur rummad bennak all

en: Preferences
br: Dibaboù gwellañ

en: Personal preferences
br: Pezh a blij deoc'h ar muiañ

en: Administration
br: Mererezh

en: System Tools
br: Binvioù reizhiad

en: System configuration and monitoring
br: Neuziadur hag eveshaerezh ar reizhiad

en: Accessories
br: Mavegoù

en: Desktop accessories
br: Mavegoù ar burev
