gnome-menus HEAD - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Sound & Video
et: Audio ja video

en: Multimedia menu
et: Multimeediamenüü

en: Programming
et: Programmeerimine

en: Tools for software development
et: Tarkvaraarenduse tööriistad

en: Education
et: Õppeprogrammid

en: Games
et: Mängud

en: Games and amusements
et: Mängud ja meelelahutus

en: Graphics
et: Graafika

en: Graphics applications
et: Graafikatöötlusprogrammid

en: Hardware
et: Riistvara

en: Settings for several hardware devices
et: Mõnede riistvaraliste seadmete sätted

en: Internet and Network
et: Internet ja võrk

en: Network-related settings
et: Võrguga seotud sätted

en: Look and Feel
et: Välimus ja tunnetus

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
et: Töölaua välimuse ja käitumise juhtimine

en: Applications
et: Rakendused

en: System
et: Süsteem

en: Personal preferences and administration settings
et: Isiklikud eelistused ja haldussätted

en: Programs for Internet access such as web and email
et: Internetirakendused - näiteks veebi ja e-posti jaoks

en: Office
et: Kontor

en: Office Applications
et: Kontoritarkvara

en: Other
et: Muu

en: Applications that did not fit in other categories
et: Rakendused, mis ei sobinud teistesse kategooriatesse

en: Personal
et: Isiklik

en: Personal settings
et: Isiklikud sätted

en: Preferences
et: Eelistused

en: Personal preferences
et: Isiklikud eelistused

en: Administration
et: Haldamine

en: Change system-wide settings (affects all users)
et: Ülesüsteemiliste sätete muutmine (mõjutab kõiki kasutajaid)

en: System settings
et: Süsteemi sätted

en: System Tools
et: Süsteemi tööriistad

en: System configuration and monitoring
et: Süsteemi seadistamine ja jälgimine

en: Universal Access
et: Universaalne ligipääs

en: Universal Access Settings
et: Universaalse ligipääsu sätted

en: Accessories
et: Tarvikud

en: Desktop accessories
et: Töölaua tarvikud
