master - en to kk translation catalogue (37 entries)

en: Sound & Video
kk: Аудио және видео

en: Multimedia menu
kk: Мультимедиа

en: Programming
kk: Бағдарламалау

en: Tools for software development
kk: Бағдарламаларды жасауға арналған құралдар

en: Education
kk: Білім алу

en: Games
kk: Ойындар

en: Games and amusements
kk: Ойын-сауық

en: Graphics
kk: Бейнелеу

en: Graphics applications
kk: Графикалық қолданбалары

en: Hardware
kk: Құрылғылар

en: Settings for several hardware devices
kk: Құрылғылар үшін баптаулар

en: Internet and Network
kk: Интернет және желі

en: Network-related settings
kk: Желіге байланысты баптаулар

en: Look and Feel
kk: Сыртқы түрі

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
kk: Жұмыс үстелінің сыртқы түрін мен мінез-құлығын басқаратын баптаулар

en: Applications
kk: Қолданбалар

en: System
kk: Жүйелік

en: Personal preferences and administration settings
kk: Жеке қалаулар және әкімшілік параметрлер

en: Internet
kk: Интернет

en: Programs for Internet access such as web and email
kk: Интернетті қолдануға арналған бағдарламалар, пошта мен браузер сияқты

en: Office
kk: Кеңселік

en: Office Applications
kk: Кеңселік қолданбалар

en: Other
kk: Басқалар

en: Applications that did not fit in other categories
kk: Басқа санаттарға жатпайтын қолданбалар

en: Personal
kk: Жеке

en: Personal settings
kk: Жеке баптаулар

en: Preferences
kk: Қалаулар

en: Personal preferences
kk: Жеке қалаулар

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Change system-wide settings (affects all users)
kk: Жүйелік баптауларды өзгерту (барлық пайдаланушыларға әсер етеді)

en: System settings
kk: Жүйелік баптаулар

en: System Tools
kk: Жүйелік саймандар

en: System configuration and monitoring
kk: Жүйелік баптаулар мен бақылау

en: Universal Access
kk: Арнайы мүмкіндіктер

en: Universal Access Settings
kk: Арнайы мүмкіндіктер баптаулары

en: Accessories
kk: Қалыпты

en: Desktop accessories
kk: Қалыпты қолданбалар
