gnome-menus 2.12 - en to rw translation catalogue (7 entries)

en: Graphics
rw: Ibishushanyo

en: Applications
rw: Porogaramu

en: Internet
rw: Interineti

en: Office
rw: Ofise

en: Other
rw: Ikindi

en: Preferences
rw: Ibyahisemo

en: Administration
rw: ubuyobozi
