gnome-menus - en to sr translation catalogue (37 entries)

en: Sound & Video
sr: Звук и покретне слике

en: Multimedia menu
sr: Мени за мултимедију

en: Programming
sr: Програмирање

en: Tools for software development
sr: Алати за развој софтвера

en: Education
sr: Образовање

en: Games
sr: Игре

en: Games and amusements
sr: Игре и забава

en: Graphics
sr: Графика

en: Graphics applications
sr: Графички програми

en: Hardware
sr: Уређаји

en: Settings for several hardware devices
sr: Подешавања за неке уређаје

en: Internet and Network
sr: Интернет и мрежа

en: Network-related settings
sr: Мрежна подешавања

en: Look and Feel
sr: Изглед и понашање

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
sr: Подешавање изгледа и понашања радног окружења

en: Applications
sr: Програми

en: System
sr: Системски алати

en: Personal preferences and administration settings
sr: Личне поставке и администраторска подешавања

en: Internet
sr: Интернет

en: Programs for Internet access such as web and email
sr: Програми за приступ Интернету као што је веб и е-пошта

en: Office
sr: Канцеларија

en: Office Applications
sr: Програми за канцеларију

en: Other
sr: Остало

en: Applications that did not fit in other categories
sr: Програми који не припадају осталим категоријама

en: Personal
sr: Лично

en: Personal settings
sr: Лична подешавања

en: Preferences
sr: Поставке

en: Personal preferences
sr: Личне поставке

en: Administration
sr: Администрација

en: Change system-wide settings (affects all users)
sr: Промените системска подешавања (утиче на све кориснике)

en: System settings
sr: Подешавања система

en: System Tools
sr: Системски алати

en: System configuration and monitoring
sr: Подешавање и праћење система

en: Universal Access
sr: Универзални приступ

en: Universal Access Settings
sr: Подешавања универзалног приступа

en: Accessories
sr: Алатке

en: Desktop accessories
sr: Алатке окружења
