gnome-menus - en to fur translation catalogue (24 entries)

en: Tools for software development
fur: Imprescj par il svilup dal software

en: Education
fur: Istruzion

en: Games
fur: Zûcs

en: Games and amusements
fur: Zûcs e golosets

en: Graphics
fur: Grafiche

en: Graphics applications
fur: Aplicazions di grafiche

en: Settings for several hardware devices
fur: Impostazions par cetancj dispositîfs hardware

en: Internet and Network
fur: Internet e Rêt

en: Network-related settings
fur: Impostazions de rêt

en: Look and Feel
fur: Aspiet e stîl

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
fur: Impostazions ch'a controlin l'aspiet e il compuartament dal desktop

en: Applications
fur: Aplicazions

en: System
fur: Sisteme

en: Personal preferences and administration settings
fur: Preferencis personâls e impostazions di aministrazion

en: Office
fur: Ufici

en: Other
fur: Altri

en: Personal
fur: Personâl

en: Personal settings
fur: Impostazions personâls

en: Preferences
fur: Preferencis

en: Administration
fur: Aministrazion

en: Universal Access
fur: Acess Universâl

en: Universal Access Settings
fur: Impostazions Acess Universâl

en: Accessories
fur: Robutis

en: Desktop accessories
fur: Robutis dal desktop
