gnome-menus - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Hardware
ca: Maquinari

en: Settings for several hardware devices
ca: Configuració de diversos dispositius de maquinari

en: Internet and Network
ca: Internet i xarxa

en: Network-related settings
ca: Configuració de la xarxa

en: Look and Feel
ca: Aspecte i comportament

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
ca: Paràmetres que controlen l'aspecte i el comportament de l'escriptori

en: System
ca: Eines del sistema

en: Personal preferences and administration settings
ca: Preferències personals i configuració d'administració

en: Personal settings
ca: Configuració personal

en: Universal Access
ca: Accés universal

en: Universal Access Settings
ca: Configuració de l'accés universal
