gnome-menus - en to sr@latin translation catalogue (26 entries)

en: Tools for software development
sr@latin: Alati za razvoj softvera

en: Education
sr@latin: Obrazovanje

en: Games
sr@latin: Igre

en: Games and amusements
sr@latin: Igre i zabava

en: Graphics
sr@latin: Grafika

en: Graphics applications
sr@latin: Grafički programi

en: Hardware
sr@latin: Uređaji

en: Settings for several hardware devices
sr@latin: Podešavanja za neke uređaje

en: Internet and Network
sr@latin: Internet i mreža

en: Network-related settings
sr@latin: Mrežna podešavanja

en: Look and Feel
sr@latin: Izgled i ponašanje

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
sr@latin: Podešavanje izgleda i ponašanja radnog okruženja

en: Applications
sr@latin: Programi

en: System
sr@latin: Sistemski alati

en: Personal preferences and administration settings
sr@latin: Lične postavke i administratorska podešavanja

en: Office
sr@latin: Kancelarija

en: Other
sr@latin: Ostalo

en: Personal
sr@latin: Lično

en: Personal settings
sr@latin: Lična podešavanja

en: Science & Math
sr@latin: Nauka i matematika

en: Preferences
sr@latin: Postavke

en: Administration
sr@latin: Administracija

en: Universal Access
sr@latin: Univerzalni pristup

en: Universal Access Settings
sr@latin: Podešavanja univerzalnog pristupa

en: Accessories
sr@latin: Alatke

en: Desktop accessories
sr@latin: Alatke okruženja
