lxmusic - en to bg translation catalogue (87 entries)

en: Official icon of xmms2 by Arnaud DIDRY
bg: Стандартна икона на xmms2 от Arnaud DIDRY

en: Music Player for LXDE
    Simple GUI XMMS2 client
bg: Музикален плеър за LXDE
    Опростен GUI XMMS2 клиент

en: Bitrate:
bg: Плътност:

en: Audio Files
bg: Аудио файлове

en: All Files
bg: Всички файлове

en: Input a URL
bg: Въведете URL

en: Now Playing:
bg: Възпроизвежда се:

note: metadata available
en: Artist
bg: Изпълнител

en: Album
bg: Албум

en: Title
bg: Заглавие

en: Length
bg: Времетраене

en: Default
bg: По подразбиране

en: Pause
bg: Пауза

en: Play
bg: Пусни

en: Create new playlist
bg: Създаване на нов списък с песни

en: Error
bg: Грешка

note: alsa use: * # xmms2 config_list|egrep "^alsa" * to get list of possible config variables
en: Advanced Linux Sound Architecture
bg: Основна архитектура за звук (ALSA)

en: Device:
bg: Устройство:

en: Mixer:
bg: Миксер:

note: oss
en: Open Sound System
bg: Отворена звукова система (OSS)

note: ao
en: Cross-platform audio output library
bg: Междуплатформена, изходяща аудио библиотека

note: pulse
en: PulseAudio
bg: Пулс Аудио

en: Name:
bg: Име:

en: Server:
bg: Сървър:

en: Sink:
bg: Потъване:

note: jack
en: JACK Audio Connection Kit
bg: Свързващ звука инструмент (JACK)

en: Disk Writer
bg: Конфигуриране на Disk Writer

en: Destination Directory:
bg: Домашна директория:

en: Music Player
bg: Музикален Плейър

en: Play your music files easily
bg: Изпълявай музиката по-бавно

en: No Repeat
bg: Без повторение

en: Repeat Current
bg: Повторение на текущ

en: Repeat All
bg: Повторение на всички

en: All
bg: Всичко

en: Track Name
bg: Заглавие

en: _File
bg: _Файл

en: File Properties
bg: Информация за файла

en: _Playlist
bg: _Списък с песни

en: _Switch To Playlist
bg: _Добавяне към списъка

en: _Locate Currently Played
bg: _Откриване на изпълнявания

en: Add To Playlist
bg: Добави към списъка за изпълнение

en: Add Files or Folders
bg: Добави файлове и папки

en: Add URL
bg: Добави URL

en: Remove From Playlist
bg: Премахване от списъка

en: Remove Selected Items
bg: Премахване на маркираните елементи

en: Remove All Items
bg: Изтриване на всички елементи

en: Create _New Playlist
bg: Създаване на _Нов списък с песни

en: _Delete Current Playlist
bg: _Изтрий наличния лист за изпълнение

en: _View
bg: _Изглед

en: Show Playlist
bg: Показване на плейлист

en: _Tools
bg: _Инструменти

en: _Help
bg: _Помощ

en: Previous
bg: Предишен

en: Play/Pause
bg: Продължаване/Пауза

en: Stop
bg: Спиране

en: Next
bg: Следващ

en: Current Playlist
bg: Наличен списък с песни

en: Favorites
bg: Любими

en: Media Library
bg: Медия Библиотека

en: Add files to the playlist
bg: Добави видеото към списъка с песни

en: Remove items from the playlist
bg: Премахване на файл от списъка за изпълнение

en: Locate currently played track
bg: Открий текущото изпълнение

en: Filter:
bg: Филтър:

en: Enter keyword here
bg: Тук въведете термин за търсене

en: _Show Main Window
bg: _Показване на основния прозорец

en: Preferences
bg: Предпочитания

en: Show system tray icon
bg: Показване на иконата в системния панел

en: Minimize to system tray on close
bg: Минимизирай в системния панел след затваряне

en: Music files can be played without graphical user interface to save system resources
bg: Музикалните файлове, могат да бъдат изпълнявани без графичен интерфейс, за да се спестят системни ресурси

en: Continue playback in background after exiting LXMusic
bg: Продължи изпълнението след изход от LXMusic

en: General
bg: Общи

en: Plugin:
bg: Приставка:

en: Buffer Size:
bg: Буфер:

en: KB
bg: КБ

en: <b>Output</b>
bg: <b>Изходящ</b>

en: CD-ROM Device:
bg: Компактдисково устройство:

en: <b>Audio CD</b>
bg: <b>Звуково CD</b>

en: Audio
bg: Аудио

en: Default ID3 V1 Encoding:
bg: Разкодирай ID3 V1 по подразбиране:

en: Misc
bg: Разни

en: <b>File Type: </b>
bg: <b>Тип файл: </b>

en: <b>Size: </b>
bg: <b>Размер: </b>

en: <b>Comment: </b>
bg: <b>Коментар: </b>

en: <b>Artist: </b>
bg: <b>Изпълнител: </b>

en: <b>Album: </b>
bg: <b>Албум: </b>

en: <b>Title: </b>
bg: <b>Заглавие: </b>

en: <b>File: </b>
bg: <b>Файл: </b>
